Nowa kolekcja The Odder Side na sezon jesień-zima 2019/20 została stworzona w charakterystycznym dla marki, minimalistycznym stylu, ale nie oznacza to, że niczym nas nie zaskoczyła. Fanki brandu z pewnością ucieszą klasyczne t-shirty i lonsleev'y z certyfikowanej bawełny, sukienki z surowego jedwabiu oraz koszule z bufiastymi rękawami. Nowością jest natomiast pierwszy model dżinsów z wysokim stanem, dostępnych w dwóch kolorach. Denim w nowej kolekcji The Odder Side jest odpowiedzią na prośby wielbicielek marki, które chciały mieć idealne dżinsy z polską metką. Kolorami przewodnimi są odcienie brązów, beżu i szarości, ale w kolekcji znajdziemy również czerwień, elektryzujący kobalt, a także zwierzęce wzory.

"Girls of Paris" - nowa kampania The Odder Side

Zdjęcia do kampanii The Odder Side zostały wykonane aparatem analogowym w Paryżu. Marka wyjątkowo nie zaprosiła do udziału w sesji profesjonalnej modelki, ale 20 zupełnie różnych kobiet, w tym reżyserkę, psycholożkę, piosenkarkę - każdą z zupełnie innego środowiska. Autorką klimatycznych fotografii jest Carly Dame. 

"Zgodziły się wpuścić nas do swoich światów, zabrać w ulubione miejsca, podzieliły się z nami swoją wyjątkową energią. Nieśmiało chciałybyśmy powiedzieć, że to z myślą o nich została stworzona kolekcja Jesień - Zima ’19. I dla Was - kobiet z pasją z całego świata" - mówią założycielki The Odder Side.

Nową kolekcję The Odder Side kupicie w sklepach stacjonarnych oraz online od 12 września.

Zobacz zdjęcia z kampanii The Odder Side na sezon jesień-zima 2019/20 w GALERII.