The Odder Side to polska marka, którą od samego początku pokochały kobiety. Justyna i Brygida, czyli założycielki marki, zaczynały od prostych, basic'owych rzeczy, które projektowały i początkowo również sprzedawały, we własnym mieszkaniu. Dziś w ich kolekcjach znajdziemy odzież z dobrych jakościowo materiałów, które sprzedają w butikach  w trzech miastach w Polsce, a od niedawna także w Paryżu. Fankami The Odder Side są influencerki oraz polskie gwiazdy, m.in. Jessica Mercedes i Anna Lewandowska. 

The Odder Side: wiosna-lato 2019

Nowa kolekcja The Odder Side na sezon wiosna-lato 2019, ukazuje inspirację projektantek filmem Bertolucciego "Ukryte Pragnienia". Przewiewne sukienki z odkrytymi plecami, krótkie tuniki czy wiązane spódnice to zdecydowanie główna część kolekcji. Jednak w tym sezonie, marka stawia również na dodatki - bawełniane frotki i lniane torby to coś, co chętnie będziemy nosić tego lata. Kolekcja tworzy bazę letniej garderoby. Nie przez przypadek główne tkaniny w kolekcji to len, bawełna i naturalna wiskoza, wyjątkowo miękkiej jakości - z Włoch i Francji. Paleta kolorów oscyluje wokół beżu, błękitu i makowej czerwieni. Pojawiają się też nowe delikatne, dziewczęce wzory - kropki, paski i drobne kwiatki.

Zdjęcia do kampanii The Odder Side SS'19 powstały w Maroko. Na fotografiach autorstwa Gosi Turczyńskiej, ubrania marki prezentuje modelka Isa Andreeva. Kolekcja dostępna w sprzedaży od 8 marca w butikach marki oraz na www.theodderside.pl.

Zobacz zdjęcia z kampanii The Odder Side w galerii --->