Jak ujawniła właśnie telewizja Polsat, gośćmi nowej produkcji Polsatu "The Story Of My Life - Historia naszego życia" będą: Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. Jak pary te zniosą rozmowy o swojej przyszłości z perspektywy ludzi w sile wieku a potem – emerytów?

 "The Story Of My Life - Historia naszego życia” – prowadząca

A jak program "The Story Of My Life - Historia naszego życia" opisuje sama prowadząca?

„Tak intymne spotkanie w programie telewizyjnym rzadko się zdarza. Bez epatowania przekraczaniem granic udaje się w nim przełamać tabu i porozmawiać o przyszłości. O tym, co spotka każdego z nas, a lęk przed czym tak intensywnie staramy się w sobie zagłuszyć, na różne sposoby szukając eliksiru młodości - zdradza Katarzyna Montgomery, gospodyni "The Story Of My Life - Historia naszego życia".

Zobaczcie w naszej GALERII pierwsze zdjęcia par, które mają na tyle odwagi, by razem z Katarzyną  Montgomery odbyć emocjonującą podróż w czasie i spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość ;-)

 "The Story Of My Life - Historia naszego życia” – kiedy emisja?

Premiera "The Story Of My Life - Historia naszego życia" na antenie telewizji Polsat będzie miała miejsce w piątek, 2 marca 2018, po emisji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków. Będziecie na nie czekać?