"The Story Of My Life - Historia naszego życia” był jednym z popularnych formatów, które pojawiły się na wiosnę w telewizji Polsat. W programie występują znane pary, które połączyła miłość i które planują razem przyszłość. W każdym odcinku "The Story Of My Life - Historia naszego życia" goście programu mogą zobaczyć, jak będą wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat, a prowadząca program Katarzyna Montgomery konfrontuje ich z pytaniami, które skłaniają do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Gośćmi pierwszej edycji byli Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Klimentowie, Dorota i Radek Liszewscy, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. A kto pojawi się w jego drugiej odsłonie? Już wiemy!

"The Story Of My Life" - kto wystąpi w drugim sezonie?

W nowej odsłonie programu mają pojawić się kolejne znane i zakochane w sobie pary. W tym towarzystwie znajdą się Sławomir Zapała i jego żona Magdalena Kajrowicz oraz Wiktoria Gąsiewska i jej chłopak, Adam Zdrójkowski. Polsat ujawnił teraz, że w programie udział wezmą także Piotr Gruszka i Aleksandra Szettel-Gruszka, Dominika Tajner i Michał Wiśniewski oraz Misiek Koterski i jego partnerka Marcela Leszczak. Zdjęć tych par szukajcie w naszej GALERII--->

Myślicie, że ich metamorfozy będą równie spektakularne, jak te, które przeszli bohaterowie 1. sezonu programu? Będziecie oglądać jego drugą odsłonę choćby dla Sławomira i jego żony Kajry? Bo my na pewno!