Netflix odsłania pierwsze karty nowego sezonu "The Umbrella Academy". Jeśli pamiętacie scenę, którą zakończyła się druga seria serialu, to z pewnością cisnęło wam się na usta pytanie: "kim oni są?". To już oficjalne: członkowie Akademii Sparrow, bo to o nich mowa, będą nowymi bohaterami trzeciego sezonu hitu Netflixa na podstawie serii komiksów autorstwa Gerarda Waya and Gabriela Bá.

3. sezon "The Umbrella Academy" - nowi bohaterowie

Na oficjalnych profilach "The Umbrella Academy" w mediach społecznościowych ujawniono, kto wcieli się w role tajemniczych postaci z The Sparrow Academy:

  • Justin Cornwell jako Numer 1 - Marcus
  • Justin H. Min jako Numer 2 - Ben
  • Britne Oldford jako Numer 3 - Fei
  • Jake Epstein jako Numer 4 - Alphonso
  • Genesis Rodriguez jako Numer 5 - Sloane
  • Cazzie David jako Numer 6 - Jayme

To jednak nie wszyscy. Numerem 7 w Akademii Sparrow jest... "telekinetyczna kostka niewiadomego pochodzenia" o imieniu Christopher.

3. sezon "The Umbrella Academy" - kiedy premiera?

Jak widać, kontynuacja przygód dysfunkcyjnej rodziny superbohaterów zapowiada się niezwykle interesująco. Fani serii muszą jednak na razie uzbroić się w cierpliwość. Zdjęcia do nowych odcinków serialu ruszają dopiero w lutym, a data premiery 3. sezonu nie jest jeszcze znana.

Zobacz zdjęcia wszystkich aktorek i aktorów, którzy wcielą się w nowych bohaterów "The Umbrella Academy" w GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Elliot Page ujawnił się jako osoba trans: "Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby zmienić ten świat na lepsze"