Spontaniczny duet Edyty Górniak i Julii Jasińskiej z pewnością przejdzie do historii programu „The Voice Kids”. Chociaż Trenerka nie odwróciła się podczas występu dziewczynki, to postanowiła jej to zrekompensować i zaproponowała wspólne wykonanie przeboju Rihanny „Only Girl”. Jak się później okazało, wokalistka przyznała, że jest to jej ulubiona piosenka barbadoski. Choć możliwości wokalne Julki wywarły duże wrażenie na Dawidzie Kwiatkowskim, to uczestniczka zdecydowała się dołączyć do drużyny Tomsona i Barona.

The Voice Kids - 3 obroty w 24 sekundy!

Pierwsze odcinki programu „The Voice Kids” pokazały, że w Polsce nie brakuje utalentowanych dzieciaków. Świetnym przykładem jest 12-letnia Roksana Węgiel, mieszkanka Jasła, która zmierzyła się z wielkim przebojem Beyoncé „Halo” i w rekordowo krótkim czasie obróciła wszystkie fotele. Reakcja Trenerów nie pozostawiła złudzeń, 12-latka dała sobie radę i zaskoczyła przepięknym wykonaniem. Walka o Roksanę była zacięta, a Dawid Kwiatkowski wróżył jej finał. Mając niedosyt głosu uczestniczki, Górniak zaproponowała dziewczynce wspólne wykonanie ponadczasowego numeru Zdzisławy Sośnickiej „Aleją gwiazd”. Ten duet rzucił na kolana zarówno publiczność zgromadzoną w studio, jak i pozostałych Trenerów „The Voice Kids”, a Roksanę utwierdził w przekonaniu, że chce dołączyć do teamu Edyty!

Michał Makowski – chłopiec z genialnymi falsetami

Niepozorny i spokojny Michał Makowski swoim wykonaniem piosenki „All of me”, którą w oryginale śpiewa John Legend, obrócił aż trzy fotele trenerskie. Jak się później okazało, największym atutem uczestnika okazały się niesamowite falsety, które zachwyciły Trenerów. Choć chłopaki z Afromental nie szczędzili ciepłych słów uczestnikowi, to ostatecznie Michał zdecydował się dołączyć do teamu Dawida.

The Voice Kids - Rośnie polska Adele?

Wiktoria Granas to 15-letnia wielbicielka Korei, która zmieniła szkołę dla… perkusji, bo muzyka jest dla niej najważniejsza. W sobotnich „Przesłuchaniach w Ciemno” zaprezentowała wielki przebój Adele „Set Fire To The Rain”, czym skradła serca Dawida i Edyty. Jak sama przyznaje, jej występ został przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Celowo pozmieniane frazy, ciekawe ozdobniki i poprzesuwane akcenty w słowach stworzyły jej własną interpretację utworu brytyjskiej królowej popu. Ten zabieg został doceniony przez Edytę Górniak, która chwaliła uczestniczkę za wielką świadomość muzyczną. Dawid również pochwalił zmienioną wersję utworu. Ostatecznie argumenty Dawida bardziej przekonały Wiktorię, która postanowiła dołączyć do teamu młodego Trenera.

W sobotnich odsłona show mieliśmy także okazję zobaczyć świetne wykonania Krystiana Gontarza, Wiktora Chmiela, Marysi Galińskiej i Oliwii Kopiec. Czyje występy powaliły na kolana Trenerów i widzów show w studio?

Zobaczcie w naszej relacji FOTO i WIDEO!

ROKSANA WĘGIEL  w THE VOICE KIDS: 

THE VOICE KIDS - NAJLEPSZE WYSTĘPY:

THE VOICE KIDS - ZAPOWIEDŹ ODCINKÓW 5. I 6.: