To, że w programie The Voice Kids pojawiają się niesamowicie uzdolnione dzieciaki, jest już niemal tak oczywiste, jak to, że ziemia kręci się wokół słońca. Nie inaczej będzie w najbliższym odcinku, ponieważ szykuje się prawdziwe zatrzęsienie talentów! Swoich sił spróbuje m.in. 13-letnia Julia, wiolonczelistka i wielbicielka piosenek Rihanny oraz nastoletni Michał, nieśmiały pasjonat gier komputerowych. Jego największym atutem okażą się nieprawdopodobnie wysokie falsety, którymi zaczaruje publiczność zgromadzoną w studio. To jednak nie wszystko. Co jeszcze będzie działo się w show?

The Voice Kids - kto wystąpi?

Na scenie The Voice Kids zobaczymy również Krystiana, młodego multiinstrumentalistę, który w wolnych chwilach pełni funkcję obrońcy nie tylko w meczach piłki nożnej, ale i w domu. Ten empatyczny chłopiec od kilku lat pomaga swojej chorej mamie, ale o tym opowie już sam w programie. Czy jego niezwykła wrażliwość  sprawi, że Trenerzy obrócą swoje fotele?

Widzowie telewizyjnej Dwójki zobaczą także 11-letnią Oliwkę, której bajkowy głos i magiczne wykonanie piosenki „Mam tę moc” sprawi, że wszyscy Trenerzy bardzo szybko nacisną czerwone przyciski. W tym samym odcinku „The Voice Kids” pojawi się 12-letnia Roksana, która zaskoczy Trenerów przepięknym wykonaniem piosenki Beyoncé „Halo”. O tę uczestniczkę walka będzie zacięta, a Dawid Kwiatkowski będzie wróżył jej finał.

The Voice Kids - gdzie i kiedy oglądać?

W sobotnim odcinku czwórka Trenerów zrobi wszystko, żeby to właśnie w ich drużynie znalazł się najlepszy dziecięcy głos. Walka na argumenty będzie ogromna. W ruch pójdą wspólne występy, zaproszenia na pizzę, a także specjalne strategie w naciskaniu czerwonych guzików. By uśpić czujność swoich przeciwników, Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron będą odwracać się w ostatnich sekundach. Ale czy taka taktyka okaże się skuteczna i  uda im się zgarnąć „catch of the day” do swojej drużyny?

O tym przekonamy się już dziś wieczorem, w sobotę - 13 stycznia 2018 o 20:05 w TVP2.

Będziecie oglądać 5. i 6. odcinek The Voice Kids 2018? Bo my na pewno!