Trzecia edycja „The Voice Kids” okazała się rekordowa pod względem zgłoszeń. Było ich ponad dwa tysiące! I nic dziwnego - Zwycięstwo Roksany Węgiel i Viki Gabor w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci to najlepszy dowód, że program jest skarbnicą młodych talentów, które doceniane są na międzynarodowej arenie. W pierwszym etapie - Przesłuchaniach w Ciemno, wystąpi ponad 70 niezwykle muzykalnych dzieci w wieku 8-15 lat. W kolejnym etapie - Bitwach, na scenie zobaczymy występy trójki dzieci, ale tylko jedno z nich przejdzie dalej. W finałowym odcinku widzowie wybiorą zwycięzcę, który zdobędzie tytuł Najlepszego Głosu w Polsce „The Voice Kids” oraz nagrodę pieniężną przeznaczoną na przyszłą edukację w wysokości 50 000 złotych. 

- Przed rozpoczęciem nagrań trzeciej edycji „The Voice Kids” zacząłem zastanawiać się czy jeszcze znajdziemy w Polsce takie talenty jak Roksana Węgiel, Zuzia Jabłońska czy Anika Dąbrowska. Już podczas pierwszych Przesłuchań w Ciemno, wiedziałem, że w Polsce jest jeszcze bardzo dużo mega uzdolnionych dzieci - wyjaśnia Dawid Kwiatkowski.

Cleo płacze w The Voice Kids 3

Bez wątpienia jedną z uczestniczek, o których wspomina Dawid jest Kinga Wołoszyn. W dzisiejszym odcinku dziewczynka zaśpiewa utwór Cleo „Sztorm” czym doprowadzi trenerkę „The Voice Kids” do łez. Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski także byli ogromnym wrażeniem muzycznego talentu Kingi.

Cały występ Kingi oraz pozostałych młodych uczestników nowej edycji muzycznego show będziecie mogli zobaczyć już dziś o 20:05 w TVP2. Przypomnijmy, że gospodarzami nowej edycji programu będą Tomasz Kammel z debiutującą w roli prowadzącej muzyczny show Idą Nowakowską oraz Jan Dąbrowski i Antek Scardina.