Emocje w "The Voice Kids 3" sięgają zenitu. Sprawczynią kolejnego zamieszania na planie nowej edycji programu została Emilka Sentkowska. Niezwykle poruszony występem uczestniczki podczas tzw. Przesłuchania w Ciemno Dawid Kwiatkowski zdobył się na bardzo szczere wyznanie. Najmłodszy juror muzycznego talent show po raz pierwszy zdradził, jak bardzo polubił Cleo i jej twórczość od czasy, gdy popularna wokalistka dołączyła do obsady dziecięcego Voice'a.

- Chciałbym powiedzieć coś, czego jeszcze nie mówiłem - zaczął bardzo tajemniczo Dawid Kwiatkowski, po czym ruszył w stronę trenerki muzycznego show. 
 
- No zaczyna się. Co tam? - powiedziała rozbawiona wokalistka nie spodziewając się tego, co za chwilę usłyszy z ust kolegi. 

- Odkąd pojawiłaś się w programie, naprawdę stałem się twoim wielkim fanem. Mówię to z całego serca. Uwielbiam spędzać z tobą czas, uwielbiam twoje piosenki. Nigdy tego nie mówiłem, ale to jest prawda - wyznał Dawid, po czym w studiu „The Voice Kids” rozległy się gromkie brawa. 

Kim jest Emilka Sentkowska z The Voice Kids 3?

Emilia Sentkowska z trzeciej edycji polskiej wersji programu "The Voice Kids" ma 14 lat. Jej poczynania w życiu prywatnym i osobistym można śledzić na biężaco na jej publicznym profilu na Instagramie (@emilka_sentkowska).

Fragment odcinka z udziałem Emilki Sentkowskiej możecie obejrzeć przedpremierowo u nas już teraz poniżej:

Sprawdź też: Marcin Maciejczak - kim jest uczestnik "The Voice Kids 3", który zaśpiewał hit z "Narodzin gwiazdy"?