Wiktoria Zwolińska swoją wrażliwością i niesamowitym głosem podbiła serca trenerów „The Voice Kids”. 14-latka była ostatnią uczestniczką, którą Cleo, Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski usłyszeli w trakcie Przesłuchań w Ciemno trzeciej edycji programu. Trenerzy nie spodziewali się, że na sam koniec nagrań, usłyszą uczestniczkę, która aż tak ich zachwyci. Wiktoria Zwolińska z Krakowa wykonała utwór "Creep" zespołu Radiohead. Popisała się przy tym niezwykłą wrażliwością oraz dojrzałością. Zasiadający w fotelach trenerzy nie mogli uwierzyć, że dziewczynka ma zaledwie 14 lat.

Wiktoria Zwolińska w "The Voice Kids" [wideo]

- Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje - że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom- zawyrokował wzruszony Dawid Kwiatkowski.  

- Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! - mówiła wyraźnie podekscytowana Cleo. Podobnego zdania byli także pozostali trenerzy.

- Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię - ocenił występ 14-letniej Wiktorii Tomson. Głos nastolatki tak bardzo spodobał się trenerom, że poprosili ją o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Wiktoria ponownie zaskoczyła wszystkich i zaśpiewała autorski, niezwykle dojrzały, jak na tak młody wiek utwór.

Występ Wiktorii Zwolińskiej w "The Voice Kids" obejrzycie poniżej: