Premiera czwartej edycji "The Voice Kids" już w najbliższą sobotę. W pierwszym odcinku jedną z uczestniczek będzie 12-letnia Sara, która wykona utwór "Anyone" Demi Lovato i sprawi, że trenerzy oniemieją. - Myślałam, że masz na imię Whitney. Śpiewasz emocjami. Trafiasz nas centralnie prosto w serce. Jestem totalnie zahipnotyzowana - wyzna poruszona i zaskoczona Cleo.

Sara Egwu-James w "The Voice Kids 4": występ [wideo]

Niezwykły głos i dojrzała interpretacja Sary Egwu-James oszołomiły nie tylko Cleo, ale również pozostałych jurorów muzycznego show - Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. - Już wiemy po co to wszystko robimy, po co tu jesteśmy - żeby usłyszeć ciebie i przeżyć to razem z tobą. Dziękuję ci z głębi serca - powie podekscytowany Tomson. 

- Jeżeli kto się mnie spyta, dla kogo jest program "The Voice Kids" od razu powiem - dla takiej Sary! - doda Dawid Kwiatkowski, który będzie próbował ukryć łzy wzruszenia po występie 12-latki.

Kim jest Sara Egwu-James? Dziewczynka rozpoczęła przygodę ze śpiewaniem sześć lat temu, kiedy to wygrała swój pierwszy w życiu konkurs wokalny. Od tamtej pory nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Talent szlifuje w Państwowej Szkole Muzycznej pierwszego stopnia w Słubicach, gdzie uczęszcza też do Miejskiego Ośrodka Kultury SMOK. Udział w programie był wielkim marzeniem. 

Występ Sary w czwartej edycji "The Voice Kids" obejrzycie poniżej: