Po dziewięciu tygodniach muzycznej rywalizacji nadszedł czas na wielki finał programu "The Voice Kids". Zmierzyła się w nim trójka uczestników - 10-letnia Tatiana Kopala z drużyny Cleo, 12-letnia Sara Egwu-James z drużyny Tomsona i Barona oraz 14-letni Olek Klembalski, którego trenerem był Dawid Kwiatkowski. Podczas finału każdy zaśpiewał dwa utwory – jeden po polsku, drugi w języku angielskim. Kto zrobił to najlepiej, podbił serca widzów i zgarnął wszystkie nagrody? Przekonajcie się!

"The Voice Kids 4" - finał

W finałowym odcinku jeszcze zanim na scenie pojawili się finaliści, wystąpił gość specjalny - Sylwia Grzeszczak zaśpiewała swoją nową piosenkę "Prawda o nas".

Pierwszą finalistką, która zachwyciła swoim głosem była Tatiana Kopala z drużyny Cleo. Dziewczynka wykonała utwór "Piece Of My Heart" z repertuaru Janis Joplin. Tuż po niej na scenie pojawił się Olek Klembalski. 14-latek również zaśpiewał absolutny klasyk - przepiękną balladę"Hallelujah" (org. Leonard Cohen). Jako ostatnia na scenę wkroczyła Sara Egwu-James. Nastolatka o wyjątkowej barwie głosu podjęła się karkołomnego zadania, jakim było wykonanie hitu Whitney Houston "Greatest Love Of All". Jak ocenili jurorzy, poradziła sobie świetnie. Prowadząca, Ida Nowakowska pokusiła się nawet o stwierdzenie, że jest pewna, że wkrótce młoda wokalistka weźmie udział w Eurowizji Junior

Po występie kolejnego gościa specjalnego - Mateusza Golickiego, przyszedł czas na rozstrzygnięcie plebiscytu na ulubieńca publiczności 4. edycji "The Voice Kids". Nagroda trafiła do Krystiana Gontarza z drużyny Cleo. Chłopak otrzymał możliwość nagrania piosenki i teledysku oraz 30 000 złotych, które postanowił przeznaczyć na cel charytatywny.

W drugiej rundzie uczestnicy wykonali utwory w języku polskim. Tatiana Kopala zaśpiewała "Mister Of America" zespołu LombardOlek Klembalski na warsztat wziął natomiast piękny utwór Dawida Podsiadło - "Nieznajomy". Ostatnia finalistka, Sara Egwu-James sięgnęła po piosenkę "Czas nas uczy pogody" z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej

"The Voice Kids 4" - wyniki

Tuż po występie ostatniego gościa specjalnego, Rafała Brzozowskiego, linie zostały zamknięte, a chwilę później ogłoszono wyniki.

"The Voice Kids 4" wygrała Sara Egwu-James!

Gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: "THE VOICE KIDS 4": 12-letnia Sara zaśpiewała hit Demi Lovato, a trenerzy zaniemówili! [WIDEO]