Marina Łuczenko-Szczęsna już od prawie trzech lat z powodzeniem łączy karierę muzyczną z macierzyństwem. W grudniu ubiegłego roku światło dzienne ujrzał jej trzeci album studyjny pt. "Warstwy", z którego pochodzą szeroko komentowane w mediach hity "News" i "Nigdy więcej". Choć artystka wraz z mężem Wojciechem Szczęsnym i synem Liamem na co dzień mieszka w Turynie, to od czasu do czasu udaje się jej sprawić niespodziankę swoim fanom i wystąpić w ojczyźnie. Taka okazja nadarzyło się ostatnio przy okazji nagrań do finałowych odcinków programu "The Voice Kids". 

MaRina w "The Voice Kids 4"

Obecność Mariny Łuczenko-Szczęsnej w "The Voice Kids" nie jest przypadkowa. Przypomnijmy, że gwiazda, podobnie jak finaliści czwartego sezonu programu, swoją przygodę z muzyką zaczynała w bardzo młodym wieku. Zanim skończyła 10 lat zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie i była trzykrotną laureatką Międzyszkolnego Festiwalu w Stalowej Woli. Mając niespełna 11 lat wystąpiła w spektaklu telewizyjnym "Ballada o zabójcach", a trzy lata później wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ukończyła też szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. 

MaRina zaprezentowała na scenie talent show dla młodych wokalistów wspomniany wcześniej przebój "Nigdy więcej". Teledysk do tego utworu, w którym gościnnie pojawił się raper Young Igi, ma już niemal 9 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

Pierwsza część finału „The Voice Kids” z gościnnym udziałem MaRiny już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP 2. Druga część finału, podczas której widzowie wybiorą zwycięzcę muzycznego show już 17 kwietnia o godzinie 20:00.

Zobacz fragment występu MaRiny z hitem "Nigdy więcej u nas już teraz!

ZOBACZ TEŻ: MaRina nagrała singiel ze Smolastym. Rapuje o toksycznych relacjach: "Kłamliwy śmiech, ja czuję wstręt"