Finał "The Voice Kids 4" zbliża się wielkimi krokami. Za nami już wszystkie Bitwy i Sing Offy, a to oznacza, że CleoDawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson wybrali już finalistów, którzy zmierzą się na scenie podczas decydującego odcinka. Udało nam się dowiedzieć, że tym razem ostateczna muzyczna rozgrywka zostanie zaprezentowana w dwóch częściach - pierwszą telewizyjna Dwójka wyemituje 10 kwietnia 2021. Drugą będzie można zobaczyć tydzień później, czyli w sobotę 17 kwietnia 2021 o godzinie 20:00.

"The Voice Kids 4" - kto wystąpi w finale?

Przypomnijmy, że drużynę Cleo w wielkim finale reprezentować będą: Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Z kolei z drużyny Dawida Kwiatkowskiego o zwycięstwo będą rywalizować: Natalia Pawelska, Olek Klembalski i Zosia Sławińska.

Jako ostatni swoich finalistów wybrali Tomson i Baron z zespołu Afromental. Warto dodać, że podczas "Bitew" na scenie zaprezentowało się aż osiemnaścioro uczestników podzielonych na trzyosobowe zespoły. Następnie trenerzy z każdego trio wybrali jedną osobę, która zaśpiewała w kolejnym etapie o nazwie "Sing Off". Z szóstki uczestników do finału ostatecznie zakwalifikowało się troje młodych wokalistów.

Witamy na "Bitwach" naszej grupy, jedynej i niepowtarzalnej. Smucenia zero, tylko radość i dobra, porządna, solidna robota, tak? - w taki sposób Tomson zagrzewał do muzycznego boju swoich podopiecznych.

Chłopacy z Afromental ostatecznie zdecydowali, że finalistami z ich drużyny będą: Amelia Borkowska, Sara Egwu James i Mikołaj Jabłoński.

SPRAWDŹ TEŻ: Program TV na Wielkanoc 2021 - FILMY i HITY w Wielką Sobotę, Niedzielę Wielkanocną i Lany Poniedziałek