W "The Voice Kids" przyszedł czas na bitwy uczestników z drużyny Cleo. Jak się przekonamy artystka okaże się Trenerką na medal, a swoją klasę przygotuje na szóstkę z plusem. Zostanie to zauważone przez Barona, który zaraz po zakończeniu występu pierwszego tercetu powie: "- Jak Ty ich przygotowałaś? Przecież oni śpiewają blue nuty jak zawodowi bluesmani, śpiewają do tyłu jak soulowi wokaliści. Jestem trochę zazdrosny o tę trójkę." Nie inaczej będzie tuż występie trzech Czarodziejek z Księżyca, które wystąpią w przeboju „Ain’t No Moutain High Enough” Marvina Gaye’a. Tym utworem dziewczynki przeniosą nas do czasów, kiedy królowała muzyka soul i udowodnią, że żaden szczyt muzyczny nie jest dla nich za wysoki. "- Tego numeru podejmują się najlepsi wokaliści, którzy potrafią go unieść. Wy go ujechałyście, ujarzmiłyście soul. Absolutne zwycięstwo. Dobranie tego tercetu to fantastyczny pomysł" – powie Tomson. 

The Voice Kids: bitwy w drużynie Cleo

Na deser bitew Cleo zaserwuje nam trzy młode diwy, które przekornie zamieni w kocice. Uczestniczki wystąpią w wielkim przeboju Whitney Houston „I Wanna Dance With Somebody”. I choć ta piosenka była już przerabiana na wszystkie możliwe sposoby, to tym razem, w wykonaniu podopiecznych Cleo przebije wszystkie poprzednie wersje. " - Jestem z nich taka dumna!" wykrzyczy Trenerka tuż po zakończeniu występu. Co jeszcze wydarzy się w programie?

Przypomnijmy, że w ekipie Cleo znaleźli się: Elena Ewangelopulu, Oliwia Walicka, Daria Dąbkowska, Ania Dąbrowska, Adrian Bałucki, Dominik Ciach, Julia Bińczyk, Julia Chmielarska, Karolina Kruk, Remek Janicki, Bartek Klęba, Natalia Tylek, Ania Rom, Julka Borowik, Jasmina Szymańska, Krystian Koronka, Gabrysia Jeleń i Eliza Gąsiorowska. Kto z nich dostanie się do etapu „Sing off”, a potem „Finału”?

„Bitwy” w drużynie Cleo już najbliższą sobotę 9 lutego o 20:05 w TVP2.

Drużyna Cleo - "Łowcy gwiazd" WIDEO