Już dziś, w sobotę 10 lutego 2018, gdy zegar wybije godzinę 20:05, wszystkich fanów „The Voice Kids” znów opanuje gorączka sobotniej nocy. Tego dnia oczy widzów Telewizyjnej Dwójki będą zwrócone na rozśpiewany team Edyty Górniak. Z sześciu trzyosobowych tercetów artystka będzie musiała wybrać po jednej osobie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Na tym etapie uczestnicy zaśpiewają swoją piosenkę z „Przesłuchań w Ciemno”, a Edyta Górniak wybierze trójkę uczestników, którzy będą reprezentować ją w „Finale”. Tylko w tym odcinku młodzi artyści wezmą na warsztat najlepsze, polskie szlagiery, a także zagraniczne, radiowe hity. Co zaśpiewają?

The Voice Kids - „Bitwy” w drużynie Edyty Górniak

W dzisiejszym odcinku show słyszymy m.in. Marka Grechutę, Nataszę Zylską, Katy Perry czy Miley Cyrus. Dzieciaki, aby wypaść jak najlepiej przed „Bitwami”, będą dzielnie szlifować swoje umiejętności podczas warsztatów wokalnych i prób. Ich trud zostanie doceniony przez Trenerkę, która przyzna: To jest moja czwarta edycja, ale pierwsza „The Voice Kids”. Słuchałam różnych wykonań, ale polska edycja „The Voice Kids” sprawiła, że jestem w szoku. Czy faktycznie ma rację?

Drugi odcinek „Bitew” i „Sing off” może oznaczać tylko jedno – w sobotni wieczór poznamy nazwiska trójki finalistów z teamu Edi, którzy powalczą o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” pierwszej edycji „The Voice Kids”. Poziom wokalny dzieciaków będzie tak wyrównany, że Trenerzy wielokrotnie będą mieli problem, by doradzić Edycie Górniak.

Przypomnijmy, w drużynie Edyty Górniak znaleźli się: Olivia Klinke, Natalia Zastępa, Roksana Węgiel, Gabrysia Piotrowska, Tomek Gregorczyk, Antek Karaś, Eryk Waszczuk, Mateusz Gędek, Wiktor Chmiel, Milena Szypuła, Neilah Vita, Karolina Wójtowicz, Swietłana Boguska, Bartek Peszuk, Emilia Chlewicka, Gabriela Kurzac, Daria Adachowska i Alicja Dziurdziak. Komu z nich artystka podaruje bilet do etapu „Sing off”, a potem „Finału”?

The Voice Kids „Bitwy” - kiedy emisja?

Bitwy” w drużynie Edyty Górniak już dziś, w sobotę 10 lutego 2018 o 20:05 w TVP 2. Za kogo trzymacie najmocniej kciuki? ;-)

Tymczasem zobaczcie zapowiedź tego odcinka show: