The Voice Kids - bitwy w drużynie Tomsona i Barona. Przed nami pierwsze „Bitwy”, a dokładnie sześć pojedynków i jedno spotkanie w strefie „Sing off”. To oznacza tylko jedno – w sobotni wieczór poznamy nazwiska trójki finalistów z teamu Tomsona i Barona, którzy powalczą o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” drugiej edycji „The Voice Kids”. Poziom wokalny dzieciaków będzie tak wyrównany, że Trenerzy wielokrotnie będą mieli problem, by doradzić chłopakom. "– To było tak gorące, będziecie mieli bardzo duży problem" - powie po zakończeniu pierwszej Bitwy Cleo. A Dawid Kwiatkowski po usłyszeniu „Wieży Babel” stwierdzi: "- Umywam ręce, to Wasze zadanie". 

The Voice Kids - BITWY

Już w sobotę, 2 lutego, startują pierwsze bitwy w drugiej edycji The Voice Kids. Tego wieczoru będzie dużo zaskoczeń, pracy zespołowej, a dzieciaki dadzą z siebie dosłownie wszystko. Po wykonaniu wielkiego przeboju Katy Perry „Unconditionally” Tomson i Baron nie będą kryli swojej radości.

"– Dla mnie największą satysfakcją i frajdą z bycia po raz kolejny Trenerem tego programu jest to, że kiedy ludzie wybiorą Cię parę tygodni wcześniej, później stają na scenie i reprezentują siebie w taki sposób, że jesteś z nich dumny. I to był taki występ" – powie wzruszony Baron.

Z kolei Dawid Kwiatkowski zachwycony głosem jednej z uczestniczek przyzna, że swoim dojrzałym wokalem trafiła prosto w jego serce. Tylko w tym odcinku obejrzymy przeładowanie słodkości i radości z tego, co robi się na scenie. Na muzycznym ringu pojawi się najmłodsze i najsłodsze trio tej edycji, które nawet zawiązało swój zespół o nazwie „Trio Czaders”. Ta trójka już na próbach udowodniła, że nie ma dla nich rzeczy niemożliwych, dlatego już od początku było wiadomo, że ten tercet nie może się nie udać. Po wykonaniu piosenki „ABC” The Jackson 5 Cleo przyzna, że to był najsmaczniejszy deser jaki kiedykolwiek ktoś jej zaserwował, Baron stwierdzi, że nie będzie pił kawy, bo ten występ dał mu porządną dawkę energii, a Tomek Kammel upadnie na podłogę i zademonstruje jak ściele się męski trup. Co jeszcze wydarzy się w programie?

The Voice Kids: drużyna Tomsona i Barona - "Zaufaj" WIDEO

Bitwy w drużynie Tomsona i Barona

Przed Tomsonem i Baronem trudne zadanie - w najbliższą sobotę będą musieli pożegnać aż piętnastu swoich podopiecznych. Z sześciu trzyosobowych tercetów artyści będą musieli wybrać po jednej ososbie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Na tym etapie uczestnicy zaśpiewają swoją piosenkę z „Przesłuchań w Ciemno”, a chłopaki wybiorą trójkę uczestników, którzy będą reprezentować ich w „Finale”. Gośćmi specjalnymi odcinka będą Zuzia Jabłońska – uczestniczka pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” oraz Magda Bereda – popularna, śpiewająca youtuberka.

Przypomnijmy, że w ekipie Tomsona i Barona znaleźli się: Staś Kukulski, Ola Pasek, Gabrysia Grzyb, Łucja Kania, Mateusz Golicki, Elenka Jakubiec, Julka Kozik, Marysia Nowak, Oliwia Tomczyk, Pola Deptuła, Amelia Jaworowska, Dominika Stec, Wiktoria Gabor, Mateusz Subocz, Michał Szczurek, Lenka Marzec, Nandi Lewandowska oraz Sebastian Radzimski.

Kto z nich dostanie się do etapu „Sing off”, a potem „Finału”? „Bitwy” w drużynie Tomsona i Barona już najbliższą sobotę 2 lutego o 20:05 w TVP2.