W The Voice Kids dzieciaki rapują jak Jay-Z, wygalają jak Rihanna, śpiewają jak Beyonce… Jak spośród tylu turbo niezwykłych głosów wybrać te najlepsze? W najbliższą sobotę Trenerzy znów będą mieli twardy orzech do zgryzienia, ponieważ w programie pojawi się ostatni w tej edycji kalejdoskop niezwykle utalentowanych uczestników. Kto się w nim pojawi?

The Voice Kids - kogo zobaczymy na scenie?

W sobotnim odcinku The Voice Kids zobaczymy m.in. 11-letniego showmana i elegancika – Eryka Waszczuka. Ten chłopiec narobi niezłego zamieszania w studio i otrzyma bonus na wejściu w postaci fali oklasków i buziaków. To właśnie do niego Edyta Górniak powie: Myślisz, ze jak masz 11 lat, to możesz tak zawładnąć nami wszystkimi? Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć Eryk?

Swoich sił spróbuje również 15-letnia Karolina, skrzypaczka, która marzy o tym, by w przyszłości zostać śpiewającym lekarzem oraz 13-letni Maks – ambitny i pracowity mieszkaniec Elbląga, a także lider zespołu taneczno-wokalnego „Szalone małolaty”. Ale czy to samo rodzinne miasto połączy go z Tomsonem i wybierze drużynę chłopaków?

The Voice Kids - kiedy emisja?

O tym przekonamy się już w najbliższy weekend! 9. i 10. odcinek The Voice Kids już w sobotę, 27 stycznia 2018 o 20.05 na antenie TVP 2. Będziecie oglądać jak co weekend? 

Tymczasem zobaczcie zapowiedź 9. i 10. odcinka The Voice Kids: