The Voice Kids” to ogromne emocje, najlepsze głosy, nieoczekiwane zwroty akcji i goście specjalni. Na scenie wielkiego muzycznego show wystąpił Jorge Blanco – popularny wokalista, aktor serialu „Violetta” i latynoskie bożyszcze nastolatek, Natalia Nykiel – autorka takich przebojów jak „Bądź duży” i „Error” oraz zwyciężczyni 8. edycji „The Voice of Poland” - Marta Gałuszewska. Prezes TVP, Jacek Kurski wręczył nagrodę ZWYCIĘZCY, którym została Roksana Węgiel z drużyny Edyty Górniak!

„The Voice Kids” - Finał

Finał pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids” został podzielony na dwie części. W pierwszej rundzie każdy z dziewięciorga uczestników zaśpiewał jedną piosenkę walcząc o uznanie i serce swojego Trenera. W tym momencie trenerzy wybrali przedstawicieli swoich drużyn, którzy powalczyli o wygraną w ścisłym finale. Do finału tego przeszli Antek, Roksana i Zuzia. W rundzie drugiej trójka ta wykonała po jednym utworze oraz zaprezentowała swoje single. Zwycięzcę wybrali widzowie za pomocą głosowania SMS. Jego wyniki zostały ogłoszone na końcu programu, dzięki czemu okazało, że zwycięzcą 1. edycji „The Voice Kids” została właśnie Roksana Węgiel.

„The Voice Kids” - co dostanie zwycięzca?

Roksana Węgiel będzie musiała znaleźć miejsce na biurku na prestiżową statuetkę, a zaraz potem chwilę czasu, by podpisać kontrakt z Universal Music Polska. Umiejętność wydawania 40.000 złotych  - bo taka była główna nagroda pieniężna - np. na dalszą edukację muzyczną.

Czy Roksana poradzi sobie teraz z nowymi obowiązkami i oczekiwaniami publiczności? Waszym zdaniem słusznie wygrała? Czy jednak Antek i Zuzia lepiej zaśpiewali w finale? Zobaczcie, jak zapowiadał się jej występ w trailerze odcinka finałowego „The Voice Kids”: