Jak podała Telewizja Polska, na trzech fotelach trenerskich zasiądzie czterech jurorów. A będą to kolejno Edyta Górniak i Tomson i Baron, którzy mają już doświadczenie z formatem „The Voice of Poland” oraz Dawid Kwiatkowski, który zadebiutuje w roli jurora. Program poprowadzą zaś zaprawieni w telewizyjnych bojach Tomasz Kammel i Barbara Kurdej–Szatan oraz Adam Zdrójkowski, czyli młody aktor znany z serialu „Rodzinka.pl”. Pierwsza edycja muzycznego show zaskoczy, wzruszy i wyłoni najlepsze dziecięce głosy w kraju. Kiedy zobaczymy ją na antenie TVP?

ZOBACZ: "THE VOICE OF POLAND" W ósmej edycji programu pojawi się nowa prowadząca! Kto dołączy do Basi Kurdej-Szatan i Tomka Kammela?

The Voice Kids - światowy fenomen

„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie sam jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w ciemno każdy z Trenerów weźmie pod swoje skrzydła 15 dzieciaków! O tym, kto zostanie najlepszym głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS.

The Voice Kids - gwiazdorscy jurorzy

W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak – unikalna osobowość i prawdziwa diva polskiej piosenki, Dawid Kwiatkowski – artysta młodego pokolenia, który błyskawicznie podbił serca polskich nastolatek oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Przed Trenerami staną bardzo trudne decyzje. Kogo zabiorą do swojej drużyny i komu pozwolą spełnić muzyczne marzenia? Tego dowiemy się prawdopodobnie jeszcze tej jesieni lub zimy na antenie TVP.

Będziecie oglądać dziecięcy odpowiednik programu „The Voice of Poland”?