W wideoklipie promującym premierową edycję The Voice Kids Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron śpiewają świąteczną wersję przeboju „Wake Up” z repertuaru zespołu The Vamps. W teledysku zobaczymy najpiękniejsze kadry zbliżających się „Przesłuchań w Ciemno”, nie zabraknie momentów wzruszeń, prawdziwej radości, najlepszej zabawy i telewizyjnych kulis. Dzieciaki będą śpiewać, grać na instrumentach, jeździć na hulajnogach i puszczać mydlane bańki, rodzina i przyjaciele przeżyją czas pełen emocjonujących wrażeń, ekipa zdjęciowa zadba o każdy najmniejszy szczegół, a Trenerzy będą tańczyć, robić szpagat, a nawet… rozpalą ognisko!

The Voice Kids - na czym polega show?

Świąteczny teledysk do The Voice Kids trafia w samo sedno i pokazuje niezwykłą atmosferę przyjaźni, która narodziła się na planie zdjęciowym. Całość tworzy fantastyczny, świąteczny klimat i pełen ciepła obraz, który udowadnia, że szczęście jest cenniejsze, kiedy można je dzielić z innymi.

The Voice Kids to muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału, czyli skonstruowany jest na podobnej bazie do równie popularnego zarówno w Polsce, jak i na całym świecie The Voice of… .

The Voice Kids - kiedy premiera?

W pierwszej edycji The Voice Kids w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

Premiera The Voice Kids już 1 stycznia 2018 roku w Telewizyjnej Dwójce. Będziecie oglądać to show równie chętnie jak The Voice of Poland?