W premierowym odcinku The Voice Kids Edyta Górniak postanowiła przekupić dzieciaki nie tylko krówkami i sukienkami, ale też swoimi piosenkami. Chcąc przekonać 9-letnią Nataszę do dołączenia do swojej drużyny postanowiła zapytać ją o znajomość swojego repertuaru. Gdy okazało się, że dziewczynka nie zna żadnych utworów, Edyta postanowiła sprytnie podejść uczestniczkę z innej strony. „A znasz Pocahontas? To ja byłam Pocahontas!” Niestety głos ulubionej bohaterki bajek nie wystarczył, by przekonać Nataszę do dołączenia do drużyny. Dziewczynka zdecydowała się wybrać team Dawida Kwiatkowskiego.

Edyta Górniak na planie „The Voice Kids”

Edyta Górniak w programie The Voice Kids ma przed sobą spore wyzwanie – musi rozdzielić rolę matki i Trenera oceniającego wokalne talenty dzieci. Jak się okazuje, trudno zapanować jej nad instynktem macierzyńskim. W premierowym odcinku The Voice Kids piosenkarka nie tylko plotła dziewczynkom warkocze i proponowała im swoje sukienki, ale też uczyła Dawida Kwiatkowskiego, jak poprawnie wiązać dziewczynkom chustki na głowie. Co więcej - jedną uczestniczkę spytała wprost: „Masz mamę? A chcesz mieć dwie?” Czy to oznacza, że Edyta chciałby mieć teraz córeczkę…?

Zuzia Jabłońska – to ona serca Trenerów!

Czternastoletnia Zuzia Jabłońska to prawdziwy wulkan energii, obdarzony niesamowitym głosem. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” już pierwszym dźwiękiem wprowadziła magiczną atmosferę do studia i odwróciła wszystkie fotele Trenerskie. Jej występ wzruszył zarówno Trenerów, jak i publiczność. Choć Edyta Górniak i Dawid Kwiatkowski usilnie starali się przekonać Zuzię do dołączenia do swojej drużyny, to uczestniczka zdecydowała się kontynuować muzyczną przygodę w programie wraz z Tomsonem i Baronem. Od tego niesamowitego dziecka można uczyć się nie tylko scenicznej prezencji i niesamowicie pozytywnego podejścia do życia, ale także ducha walki. W programie The Voice Kids dziewczynka wyznała, że od drugiej klasy szkoły podstawowej zmaga się z Zespołem Tourett’a. Jak sama przyznaje, gdy śpiewa choroba nie daje o sobie znać - muzyka koi nie tylko jej duszę, ale i ciało. „Nie chcę pokazać, że jestem pokrzywdzona, tylko, że ludzie z tą czy innymi trudnościami też są czegoś warci i nie powinni się chować ani bać. Trzeba iść po swoje!” – dodaje.

ZOBACZ: DAWID KWIATKOWSKI wyznaje miłość na planie „The Voice Kids”! Do kogo wokalista skierował słowa "Kocham Cię"?

Jak będzie wyglądać jej dalsza droga w programie? I kto jeszcze zachwycił Trenerów pierwszej polskiej edycji show The Voice Kids? Zobaczcie w naszej GALERII, kto pojawił się na scenie!

Oglądaliście pierwszy odcinek show? Czyj wykon spodobał Wam się najbardziej? Macie już swojego faworyta?