Jak w ciągu kilkunastu tygodni stać się najlepszą paczką przyjaciół, i to jeszcze taką, dla której wspólnym hobby jest muzyka? Wie to Dawid Kwiatkowski i jego osiemnastoosobowa ekipa, która w najbliższym odcinku „The Voice Kids” będzie starać się o miejsce w „Finale”. Wzorem poprzednich odcinków, z sześciu trzyosobowych tercetów, młody Trener będzie musiał wybrać po jednej osobie, która przejdzie do strefy „Sing off”. Następnie wytypowani uczestnicy zaśpiewają swoje piosenki z „Przesłuchań w Ciemno”, a Dawid będzie musiał wyłonić trzy osoby, które będą reprezentowały go w „Finale”. Jak spośród tylu utalentowanych głosów wybrać te najlepsze?

„The Voice Kids” - bitwy w drużynie Dawida Kwiatkowskiego

Nie będzie to proste zadanie, szczególnie, że jego drużyna zżyła się jak rodzina. Dawid Kwiatkowski jest pełen optymizmu i tak też ocenia przygotowanie swojej ekipy tuż po warsztatach wokalnych.

„Będzie super, moja drużyna jest najlepsza. Już się nie mogę doczekać aż zobaczą to widzowie. Dzieciaki są na dobrej drodze, ale jest jeszcze trochę czasu, żeby popracować. Jestem zadowolony z każdego.” – skomentował podekscytowany Dawid Kwiatkowski.

Przypomnijmy, że w drużynie Dawida Kwiatkowskiego znaleźli się: Nela Zawadzka, Zuzia Janik, Olga Jagiełło, Natasza Kotlarska, Wiktoria Granas, Kuba Szmajkowski, Antek Scardina, Gabrysia Borys, Marcelina Szlachcic, Milena Grigorian, Karolina Szczurowska, Ania Jensen, Amelia Janiak, Michał Makowski, Kamil Kilian, Piotrek Sieczka, Kuba Krajkowski i Agnieszka Nowakowska.

Już dziś karty zostaną odkryte - widzowie telewizyjnej Dwójki poznają pełen skład finalistów pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Tylko w tym odcinku uczestnicy wezmą na warsztat zarówno zagraniczne hity, jak i najlepsze polskie przeboje. Jak przystało na prawdziwą rodzinę, dzieciaki postawią na współpracę, co zostanie zauważone przez wszystkich Trenerów!

„The Voice Kids” - kiedy emisja?

Co jeszcze czeka na widzów w najbliższym, sobotnim odcinku „The Voice Kids”? I jak Dawid Kwiatkowski poradzi sobie z wytypowaniem trójki finalistów? Oglądajcie „Bitwy” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego już dziś, w sobotę o 20.05 w telewizyjnej Dwójce!

A jak zapowiada się ten odcinek? Zobaczcie w naszym TRAILERZE