Czym zajmowały się gwiazdy, zanim były sławne? Znani aktorzy czy muzycy zanim trafili na pierwsze strony gazet, podejmowali się przeróżnych prac zarobkowych, które nie mają wiele wspólnego z obecnie wykonywanym przez nich fachem i mogą być dla wielu ogromnym zaskoczeniem. O swoich pierwszych doświadczeniach zawodowych, przy okazji kręcenia zdjęć do czwartej edycji "The Voice Kids", opowiedział Baron. Jak się okazuje, juror programu nie zawsze zarabiał na śpiewaniu. 

Chciałem być Slashem i marzyłem o wzmacniaczu. Żeby na taki zarobić musiałem pojechać do Norwegii na dwa miesiące, żeby być robotnikiem fizycznym - zdradził.

Muzyk Afromental z zapałem wyliczył także kilka zajęć, których się podejmował przed laty.

Malowałem domy na zewnątrz i wewnątrz, przekładałem chodniki, rąbałem drewno i podejmowałem się wielu innych spektakularnych zadań, o których nie miałem pojęcia, jak np. układanie paneli podłogowych - wspomina z uśmiechem Baron.

Co w młodości robili pozostali trenerzy "The Voice Kids 4"?

Tomson, jak wiele dzieciaków wychowanych na przełomie lat 80. i 90. zbierał butelki, które później sprzedawał. Zarobione wówczas pieniądze wydawał na największą pasję.

Kupowałem komiksy o żółwiach ninja - wyznał Tomson.

Dawid Kwiatkowski od najmłodszych lat interesował się muzyką i znajdował wiele sposobów, aby zarobić na struny do gitary.

To były trzy tygodnie pracy i oszczędzanie na wszystkim. Było też okłamywanie rodziców, że kupiłem przejazdówkę, a później przez miesiąc trzeba było patrzeć czy kanar nie wsiada do autobusu - wspomina ze śmiechem Dawid.

Pierwszą rzeczą, na którą tak naprawdę solidnie odkładałam był aparat fotograficzny. Tak bardzo się cieszyłam, jak miałam go w ręku. I to właśnie nim robiłam najpiękniejsze zdjęcia. Do dziś mam specjalny album, w którym chowałam wszystkie zdjęcia - zdradziła Cleo.

Przypomnijmy, że Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona zobaczymy już dziś wieczorem o godz. 20:00 w pierwszych Bitwach czwartego sezonu "The Voice Kids". Na scenie muzycznego show zaprezentuje się drużyna autorki hitu "Za krokiem krok". 

ZOBACZ TAKŻE: "The Voice Kids": uczestnicy zaśpiewali "Shallow". Bezcenna reakcja Dawida Kwiatkowskiego