W najbliższym odcinku „The Voice Kids” o miejsce w „Finale” walczyć będzie 18 utalentowanych młodych artystów z teamu Tomsona i Barona. Przed nami sześć trzyosobowych „Bitew”, podczas których widzowie TVP2 usłyszą największe polskie przeboje w nowych aranżacjach, a także najlepsze zagraniczne hity. Będzie wiele emocji, poleją się łzy wzruszenia – nie tylko uczestników, ale i Trenerów. To właśnie na tym etapie Dawid Kwiatkowski, po usłyszeniu wielkiego przeboju Beyonce „I was here” dosłownie popłacze się i powie do chłopaków: Pozwólcie, że zostawię to tak jak jest. To będzie dla Was najlepszą podpowiedzią. Z kolei Edyta Górniak, zachwycona głosem jednej uczestniczki przyzna, że chciałaby usłyszeć jej głos na płycie w samochodzie.

„The Voice Kids” - drużyna Tomsona i Barona

Przed Tomsonem i Baronem trudne zadanie - w najbliższą sobotę będą musieli pożegnać aż piętnastu swoich podopiecznych. Jak chłopaki oceniają przygotowanie swojej drużyny tuż po warsztatach wokalnych? - Cieszy nas, że tak szybko nasi podopieczni stali się drużyną. Energia, którą zastaliśmy podczas warsztatów wokalnych ogrzała nasze serducha i dała kopa do dalszej pracy. To, jak wymieniali się wzajemnie doświadczeniami, dzielili muzyką podśpiewując w grupach na głosy, cieszyło nas niezmiernie. Same warsztaty były już dla nas czystą przyjemnością. Nasze „gwiazdki” chłonęły wszelkie rady od razu wprowadzając je w życie. Największym zaskoczeniem byli najmłodsi uczestnicy, którzy doskonale przygotowali się do prób. Decyzje będą naprawdę trudne – komentują chłopaki z Afromental.

„The Voice Kids” - kto przejdzie dalej?

Przypomnijmy, że w drużynie Tomsona i Barona znaleźli się: Ola Brzuszkiewicz, Zuzia Jabłońska, Wiktoria Tracz, Tytus Brzeziński, Oktawia Bernaś, Oliwka Kopiec, Amelia Andryszczyk, Michalina Porszke, Julia Wasilewska, Julia Jasińska, Natalia Święczkowska, Krystian Gontarz, Maks Więckowski, Marysia Galińska, Michalina Włodarczyk, Staś Szymański, Karolina Fryt oraz Emilka Piątkowska. Które głosy chłopaki zestawią w jednej „Bitwie” i komu podarują paszport do „Finału”?

„The Voice Kids” - kiedy "Bitwy" na TVP 2?

Odpowiedzi na te pytanie poznamy już w najbliższy weekend. „Bitwy” w „The Voice Kids” już najbliższą sobotę, 3 lutego 2018 stycznia o 20:05 w TVP2. Będziecie oglądać zmagania członków drużyny Tomsona i Barona? Zobaczcie zapowiedź tego odcinka: