Runda trzecia w sobotnim odcinku „The Voice Kids” to „Bitwa” Amelii Andryszczyk, Michaliny Włodarczyk i Oktawii Bernaś. Uczestniczki wspólnie wykonały utwór „Attention”, który w oryginale śpiewa Charlie Puth. Choć niektórzy spodziewali się rywalizacji, to dziewczyny postawiły na współpracę. Pomimo bardzo trudnego zadania, Tomson i Baron zdecydowali się zabrać ze sobą dalej Amelię Andryszczyk.

Oliwka Kopiec, Julia Jasińska i Ola Brzuszkiewicz to najmłodsze księżniczki w drużynie chłopaków. Choć są młodsze od pozostałych uczestników, to wcale nie ustępują starszakom w śpiewaniu. Ich bajkowe wykonanie piosenki „Tej historii bieg” z „Pięknej i Bestii” podczas „Bitew” porwało Trenerów i spowodowało falę komplementów. Ostatecznie Tomson i Baron posłuchali rady Edyty Górniak i do dalszego etapu zabrali ze sobą Oliwkę Kopiec.

W sobotnim odcinku „The Voice Kids” trójka uczestników: Marysia Galińska, Wiktoria Tracz i Stanisław Szymański musieli zmierzyć się z piosenką „Cryin’” Aerosmith. Jak się okazało dzieciaki w ogóle nie kojarzyły tego numeru, w co nie mogli uwierzyć ich Trenerzy. Decyzją Trenerów do dalszego etapu przeszła Wiktoria Tracz.

Z sobotniego odcinka „The Voice Kids” na pewno zapamiętamy występ Zuzi Jabłońskiej, Natalii Święczkowskiej oraz Emilii Piątkowskiej. Dziewczyny brawurowo wykonały kultowy numer Beyonce „I was here”, a najsilniejszym ich punktem były niewiarygodnie niskie głosy. Poziom wokalny uczestniczek był tak wyrównany, dlatego nie dziwi fakt, że decyzja Trenerów była niezwykle trudna. Ostatecznie jednak zdecydowali, że do kolejnego etapu zabiorą ze sobą Zuzię Jabłońską, która również będzie reprezentować ich w „Finale”.

Sobotni odcinek „The Voice Kids” przyniósł mnóstwo emocji i trudnych decyzji. Podczas „BitewTomson i Baron musieli pożegnać aż dwunastu swoich podopiecznych. Tylko sześć osób dostało się do kolejnego etapu, tzw. „Sing off”. Wśród uczestników walczących o miejsce w Finale znaleźli się: Michalina Porszke, Tytus Brzeziński, Amelia Andryszczyk, Oliwka Kopiec, Wiktoria Tracz i Zuzia Jabłońska. W tej części programu dzieciaki musiały zaśpiewać piosenki z „Przesłuchań w Ciemno”, które stały się dla nich paszportem do kolejnego etapu.

Decyzją Trenerów do odcinka finałowego dostały się: Amelia Andryszczyk, Oliwka Kopiec i Zuzia Jabłońska. Jak będzie wyglądała ich dalsza podróż w programie? Której z nich uda się dojść do samego Finału? Oraz jak prezentowały się na scenie? Zobaczcie w naszej GALERII ;-)