W tym tygodniu widzowie The Voice Kids usłyszą najlepszy kaliber dziecięcych wokali. Wśród muzycznych ninja zobaczymy m.in. 14-letnią Michalinę – miłośniczkę gór i wielokrotną zdobywczynię stypendiów naukowych oraz 15-letnią Wiktorię – dziewczynę ogień, której występ okaże się strzałem z rockowej strzelby. To właśnie tę uczestniczkę Tomson nazwie „podpalaczką scen”, ale czy nastolatka zdecyduje się dołączyć do teamu chłopaków?

The Voice Kids - kto wystąpi na scenie?

Sobotni odcinek będzie należał również do 10-letniej Swietłany, która anielskim głosem oczaruje Trenerów oraz pary znajomych – Agnieszki i Piotrka. Choć ta dwójka wystąpi osobno, to i tak wspólnie zaprezentuje się na scenie The Voice Kids w przeboju Rihanny „Love On The Brain”. Jak sobie poradzą i do jakich drużyn trafią?

W dzisiejszym odcinku widzowie poznają również energicznego Antka, który wygląda na 10, ma 15, a śpiewa, jakby miał co najmniej 20 lat. Ten uczestnik nie może narzekać na nudę – gra w teatrze, na pianinie, a także dubbinguje kreskówki. Choć jego grafik jest bardzo napięty, to i tak znalazł czas, by wziąć udział w „Przesłuchaniach w Ciemno”. Jak mu pójdzie?

The Voice Kids - polski Justin Bieber w programie!

W programie wystąpi również Tomek Gregorczyk. Ten uczestnik podgrzeje atmosferę w studio piosenką „Love Yourself” Justina Biebera i nie uniknie porównań do kanadyjskiego gwiazdora! Od Edyty Górniak usłyszy, że jest genialny i ma szansę zostać idolem młodego pokolenia. Czy Tomek zdecyduje się dołączyć do drużyny piosenkarki?

O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę, 20 stycznia o 20:05 na antenie TVP 2. Będziecie oglądać 7. i 8. odcinek muzycznego talent-show TVP 2?