Kto wygrał "The Voice of Poland 10"? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy w sobotę, 30 listopada 2019, w trakcie emisji finałowego odcinka show na żywo. Przypomnijmy, że o zwycięstwo w jubileuszowej edycji muzycznego show Telewizji Polskiej walczyło czworo uczestników - po jednym z każdej trenerskiej drużyny: Alicja Szemplińska, Daria Reczek, Damian Kulej i Taduesz Seibert. Poza uczestnikami, w finale 10. sezonu "The Voice of Poland" wystąpił gościnnie Mahmood. Pochodzący z Włoch zdobywca drugiego miejsca w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 zaśpiewał swój wielki przebój "Soldi". A kto ostatecznie wygrał? Sprawdź PONIŻEJ.

Finał "The Voice of Poland 10" - WYNIKI

Zmagania w finale 10. edycji "The Voice of Poland" podzielono na trzy etapy. Najpierw każdy z finalistów zaśpiewał w duecie ze swoim trenerem oraz cover zagranicznego utworu. W drugim starciu troje uczestników walczyło o głosy widzów wykonując kultowe polskie hity. W ostatniej rundzie finałowych zmagań finałowa dwójka zaprezentowała na scenie na żywo swoje debiutanckie single.

W pierwszym etapie pożegnaliśmy Damiana Kuleja z drużyny Kamila Bednarka. W drugim odpadł Tadeusz Seibert, podopieczny Margaret. Ostatecznie walka o wygraną rozegrała więc między dziewczynami - Darią Reczek i Alicją Szemplińska. Decyzją widzów, 10. edycję "The Voice of Poland" wygrała Alicja Szemplińska z drużyny Barona i Tomsona. Gratulacje!

ZOBACZ: 20 tys. zł za spotkanie z Michałem Szpakiem. Rekordowa aukcja trwa!

SPRAWDŹ TEŻ: Alicja Szemplińska - kim jest zwyciężczyni "The Voice of Poland"?