Patrycja Markowska w roli Trenerki 10. edycji „The Voice of Poland” czuła się bardzo swobodnie. W końcu w fotelu trenerskim zasiadła nie po raz pierwszy, ostatni raz mogliśmy zobaczyć ją w 2. edycji „The Voice of Poland”. W programie stawiała na prawdę, wrażliwość, magnetyczne przyciąganie i podobieństwo dusz. Zaciekle walczyła o wokalistów, którzy oprócz znakomitych głosów, potrafili również grać na instrumentach. Do etapu odcinków na żywo Patrycja Markowska doprowadziła Marcina Sójkę, Gosię Paukę, Maksymiliana Łapińskiego oraz Dawida Dubajkę. Kim są? Jak potoczą się ich? I z kim Trenereka powalczy o Finał? Czytaj PONIŻEJ:

The Voice of Poland - drużyna Patrycji Markowskiej 

Marcin Sójka – to chłopak, który reprezentuje starą szkołę śpiewania. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Marcin nauczył nas, że czas nas uczy pogody i obrócił cztery fotele trenerskie. Nie inaczej było podczas „Bitew”, w mistrzowskim stylu pokonał swoich rywali i dostał się do „Nokautu” pokazując, że ma jeden z najlepszych głosów w programie. Bez problemu awansował też do odcinków na żywo. Internauci wypowiadający się na profilach programu w serwisach społecznościowych zgodnie twierdzą, że jest jednym z najlepszych uczestników tej edycji. Wszyscy Trenerzy komplementowali jego niebiański głos, świadomość sceniczną, a Michał Szpak prosił, by Patrycja nie zmarnowała takiego talentu. Jak widać Trenerka wysłuchała jego próśb, bo Marcina będziemy mogli oglądać już w najbliższym odcinku „LIVE”.

WIDEO: Zobacz występ Marcina Sójki w programie TUTAJ--->

Gosia Pauka – jedyna kobieta w ekipie Patrycji i bliźniacza dusza Trenerki. Po tym, jak podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaśpiewała „All Summer Long”, którą w oryginale wykonuje Kid Rock, wszyscy Trenerzy obrócili swoje fotele. Niezwykłą klasę pokazała również wygrywając „Bitwę” z Konradem Słoką. Zaśpiewała „Piece Of My Heart” Janis Joplin, zabrała widzów w podróż do szalonych lat 60-tych i stała się gwiazdą tego pojedynku. Podczas „Nokautu” postanowiła zmierzyć się z piosenką „Miód” Pauliny Przybysz. Występ przyniósł jej awans do odcinków na żywo i zachwyt internautów. - Ona jest genialna. Najlepszy występ z Nokautów – pisali w komentarzach. Czy Patrycja Markowska pójdzie po zwycięstwo z jedyną kobietą ze swojego teamu?

WIDEO: Zobacz występ Gosi Pauki w programie TUTAJ--->

Maksymilian Łapiński – to wyjątkowy uczestnik, który lubi wyzwania, wierzy w marzenia i kocha adrenalinę. W wolnych chwilach ściga się na gokartach, na swoim koncie ma skok na bungee, a także wygraną „Bitwę” na muzycznym ringu w programie „The Voice of Poland”. Ten uczestnik wszystkich Trenerów oczarował wyjątkowym talentem już na etapie „Przesłuchań w Ciemno”, a na scenę jako jeden z nielicznych wkroczył z gitarą. Nie więc dziwnego, że porwał serce Patrycji Markowskiej, która dzielnie walczyła, by mieć Maksa w swojej ekipie. Widząc, jak daleko zaszedł wybrał naprawdę dobrze. Podczas „Nokautu” utworem „Stolen Dance” znokautował swoich rywali i nie pozostawił złudzeń do swojego talentu. Jak poradzi sobie w odcinkach „LIVE”?

WIDEO: Zobacz występ Maksymiliana Łapińskiego w programie TUTAJ--->

Dawid Dubajka – podczas „Przesłuchań w Ciemno” Patrycja Markowska stwierdziła, że ten chłopak jest cały z bajki. Śpiewa jak z bajki, wygląda jak z bajki i jego kariera, póki co w programie The Voice of Poland również układa się bajkowo. Choć od dziecka marzył o tym, by zostać piłkarzem, to śpiew i muzyka od zawsze były bliskie jemu sercu. To właśnie o nim mówi się, że gdyby na egzaminach były takie przedmioty jak: nonszalancja, naturalność na scenie i opanowanie, to miałby same szóstki. Z każdego etapu wychodził obronną ręką, by wreszcie w ostatecznym rozrachunku znokautować swoich przeciwników i dostać do odcinków na żywo. Czy ta bajka zakończy się happy-endem?

WIDEO: Zobacz występ Dawida Dubajki w programie TUTAJ--->

Kogo Patrycja Markowska doprowadzi do Finału? Wszystko rozstrzygnie się podczas trzech odcinków na żywo. Pierwszy z nich już za tydzień, w sobotę 17 listopada 2018 o godz. 20:05 na antenie TVP 2. Zdjęcia drużyny Patrycji Markowskiej znajdziesz zaś w naszej GALERII--->