TVP 2 nie wyemituje w tę sobotę 1. odcinka na żywo 10. edycji "The Voice of Poland". A to z racji na fakt, że dzień później przypada setna rocznika odzyskania przez Polskę niepodległości, czyli Dzień Niepodległości. Co zatem stacja pokaże zamiast programu? W tym samym czasie na TVP1 odbędzie się bowiem transmisja "Koncertu dla Niepodległej", w którym wystąpią takie gwiazdy jak Maryla Rodowicz, Paweł Kukiz, Natalia Nykiel, Ewa Farna, Igor Herbut, Marek Piekarczyk, Natalia Szroeder, Kasia Moś, Skubas, Sławomir Uniatowski i Kamil Bednarek. TVP 2 w czasie emisji VOP pokaże zaś film kryminalny "Afera Thomasa Crowna" z Piercem Brosnanem w roli głównej. Kiedy "The Voice of Poland" wraca na antenę Telewizji Polskiej?

"The Voice of Poland" znika z anteny TVP 2!

10. edycja "The Voice of Poland" o stałej porze wróci na antenę TVP 2 już za tydzień - 17 listopada 2018. Producenci nie chcą jednak zmieniać dalszego kalendarza emisji programu, dlatego też postanowili, że w tym odcinku odpadnie po dwóch uczestników z każdej drużyny, co na pewno będzie wyjątkowo trudne dla jurorów show. Ci będą musieli bowiem pożegnać się nie z jednym a z dwoma zdolnymi wokalistami ze swoich drużyn.

Myślicie, że Michał Szpak, Patrycja Markowska, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski już wiedzą, kogo pozbędą się ze swoich składów? Będziecie tęsknić za programem w ten weekend?