Pandemia mocno pomieszała szyki niezwykle utalentowanego podopiecznego Urszuli Dudziak. Michał Matuszewski, uznawany przez wiele osób za faworyta 11. edycji "The Voice of Poland", z powodów zdrowotnych zmuszony był zakończyć swoją przygodę z programem. Jak informuje nas przedstawiciel TVP2, u pochodzącego z Bieszczad muzykoterapeuty wykryto koronawirusa. Z tego powodu Michał Matuszewski nie mógł wziąć udziału w nagraniach pierwszego finałowego odcinka. Zgodnie z regulaminem do programu wróciła osoba z drużyny Urszuli Dudziak, która jako ostatnia odpadała w etapie tzw. Nokautu.

Michał Matuszewski odpadł z "The Voice of Poland" przez koronawirusa

Na miejsce Michała zarażonego koronawirusem Matuszewskiego została przywrócona Martyna Zygadło. 17-latka z Woźnik pod Częstochową jest laureatką wielu międzynarodowych konkursów piosenki, m.in.: w Bułgarii, trzykrotnie we Włoszech, we Francji, w Danii i na Malcie. W sobotnim odcinku Martyna zaśpiewa utwór "When You Believe" z repertuaru Mariah Carey i Whitney Houston. 

Ostatecznie więc w najbliższym odcinku finałowym na scenie "The Voice of Poland" zaśpiewają:

  • z drużyny Urszula Dudziak - Jędrzej Skiba, Martyna Zygadło, Anna Malek i Sylwia Wysocka 
  • z drużyny Edyty Górniak - Anna Gąsienica-Byrcyn, Marta Bielawska, Anna Nadkierniczna oraz Ignacy Błażejowski
  • z drużyny Michał Szpaka - Mikołaj Macioszczyk, Krystian Ochman, Wojciech Lechończak i Mateusz Psonak 
  • z drużyny Tomsona i Barona - Natalia Szczypuła, Michał Bober, Adam Kalinowski a także Bartosz Utracki.

 Pierwszy finałowy odcinek już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2. Przypomnijmy, że decyzją trenerów z programem pożegnają się cztery osoby, po jednej z każdej drużyny. Kto to będzie? Odpowiedź już niebawem. 

ZOBACZ TEŻ: Finałowe odcinki 11. edycji "The Voice of Poland" bez publiczności i głosowania widzów