Finałowe odcinki "The Voice of Poland" to nie tylko emocje związane z rywalizacją trenerów i ich utalentowanych podopiecznych, ale także gościnne występy gwiazd. 21 listopada 2020 w muzycznym show telewizyjnej Dwójki pojawi się wokalista, który kiedyś występował w legendarnym zespole, z którym w latach 90. podbił serca całego świata. Michael Patrick Kelly, bo to o nim mowa, był członkiem jedenastoosobowego zespołu The Kelly Family. Przeboje grupy święciły triumfy na listach przebojów niemal w każdym zakątku globu. Rodzinna formacja grała koncerty w największych i najbardziej prestiżowych miejscach na globie, niejednokrotnie dla 250-tysięcznej publiczności. 

Michael Patrick Kelly w "The Voice of Poland"

Dziś wielu członków zespołu skupia się na solowych karierach. Paddy Kelly znany obecnie jako Michael Patrick Kelly już w sobotę wystąpi na scenie "The Voice of Poland". W swoim dorobku artystycznym muzyk ma cztery albumy studyjne a jego utwory stały się niezwykle popularne m.in. w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W 2018 roku Michael Patrick Kelly był także trenerem ósmej edycji programu "The Voice of Germany". 

W najbliższą sobotę amerykańsko-irlandzki muzyk wystąpi na scenie "The Voice of Poland", na której zaśpiewa swój singiel "Beautiful Madness". Utwór jest znany słuchaczom rodzimych rozgłośni radiowych. Dotarł m.in. do pierwszego miejsca najpopularniejszych piosenek radiowych w Polsce.

Ala Tracz i Ania Dąbrowska w "The Voice of Poland"

To jednak nie wszystko. Oprócz światowej sławy wokalisty w drugim odcinku finałowym "The Voice of Poland" zobaczymy: Alę Tracz - tegoroczną reprezentantkę Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2020 oraz trenerkę pierwszej edycji dwójkowego talent show - Anię Dąbrowską

Ćwierćfinał jedenastej edycji "The Voice of Poland" już w najbliższą sobotę o godzinie 21:00 w TVP2.

Zobacz, jak dziś wygląda Michael Patrick Kelly, na widok którego mdlały kobiety na całym świecie, w naszej GALERII

SPRAWDŹ TEŻ: Faworyt 11. edycji "The Voice of Poland" odpadł przez koronawirusa