Trzeci odcinek „Bitew” w ósmej edycji The Voice of Poland rozpocznie utwór „All for Love” w wykonaniu Andrzeja Piasecznego, Michała Szpaka oraz Tomsona i Barona. Występ pokaże, jak doskonale uzupełniają się trzy znakomite męskie głosy Trenerów. Najważniejsi wciąż będą jednak uczestnicy!

Martyna Pawłowska kontra Krzysztof Płonka

Jako pierwsi na ringu staną Martyna Pawłowska i Krzysztof Płonka z drużyny Andrzeja. Już podczas prób widoczne było między nimi napięcie i rywalizacja. Utwór wybrany przez Trenera będzie wydawał się być dopasowany do Krzysztofa, jednak czy chłopak sobie z nim do końca poradzi? Które z nich przejdzie do etapu narań programu na żywo?

ZOBACZ: TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO 7 Marcel Sabat znowu zadziwia! Zobacz metamorfozę aktora w Stromae! Kim jest ten artysta? [WIDEO]

Już dziś wieczorem w jednej „Bitwie”” razem na scenie wystąpią Krzysztof Płonka i Martyna Pawłowska. Ona – miłośniczka sportu, kuchni wegetariańskiej, podróży i sztuki. Nałogowo kupuje książki z nadzieją, że kiedyś uda jej się wszystkie przeczytać. On – brodacz z Krakowa, kucharz z zamiłowaniem do smaków orientu i wytrawny wokalista z ogromną pasją do muzyki. Choć doskonale odnajduje się w popowym repertuarze, to czasami, dla odmiany, wyrusza w rejony innych gatunków muzycznych.

Co zaśpiewają Martyna Pawłowska i Krzysztof Płonka?

Jak oboje poradzą sobie z utworem „Human” z repertuaru Rag’n’Bone Man? Kto wyjdzie obronną ręką z tego pojedynku, a kto będzie musiał się pożegnać z show? Mamy ich dzisiejszy występ. Oceńcie sami!

Przypominamy, siódmy odcinek 7. edycji The Voice of Poland już dziś o 20.05, oczywiście na TVP 2.