Pierwszą uczestniczką drugiego odcinka show była Anna Cyzon. Ania to pochodząca z Polski dziewczyna, która wiele lat temu wyjechała z kraju. Zamieszkała w Kanadzie i tam w ekspresowym tempie rozwinęła swoją karierę prezenterki telewizyjnej. Jak mówi, miała dobrą pracę, zarabiała dobrze, jednak czuła jakby to piękne życie nie było jej. Dlatego postanowiła wrócić do tego, co kocha najbardziej – śpiewania. Występ w The Voice of Poland zweryfikował jednak wielkie plany Ani. Nie odwrócił się żaden Trener… "Jeżeli wchodzi się na scenę i daje się z siebie wszystko i nikt się nie odwraca, to może ja powinnam przestać śpiewać" – skomentowała Ania…

Tosia - zbuntowana dziewczyna z Arki Noego

Na przesłuchaniach w ciemno pojawiła się Tosia, która śpiewa praktycznie od zawsze. Kiedy była mała jej ojciec i wujek założyli zespół Arka Noego. Teraz dziewczyna ma dready i kapelę i daleko jej do śpiewania dawnego repertuaru. Jej występ nie przekonał żadnego z Trenerów, którzy powiedzieli, że zapraszają za rok. Tosia stwierdziła, że za rok będzie już głośno o niej i jej zespole.

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK w "The Voice of Poland" zachwyca stylizacjami. Która najlepsza? [FOTO]

Volodymyr Borovskyi – grajek uliczny z Krakowa

Volodymyr Borovskyi to samouk, grający na gitarze i fortepianie. Śpiewa na ulicy w Krakowie i rozkochuje w sobie dziewczyny. Skromny chłopak, który stanął przed Trenerami i po prostu zaśpiewał. Bez popisów, nie myśląc o tym czy się odwrócą. Zachwycił całą piątkę, choć Maria z decyzją czy nacisnąć przycisk czekała do ostatniego momentu. Namówiony przez Marię na wspólny występ Volodymyr zdecydował, że pójdzie właśnie do jej drużyny. Jednak zanim się to stało wywiązała się ciekawa dyskusja.

WIĘCEJ O TEJ WYMIANIE ZDAŃ PRZECZYTASZ TU: THE VOICE OF POLAND 8 W drugim odcinku show dojdzie do konflikt trenerów! Czyj występ ich poróżni?

Sylwia – królowa wesel!

Na scenie ósmej edycji The Voice of Poland pojawiła się też dziewczyna, która chciałaby być śpiewaczką operową. Natchniona Sylwia, występująca na ślubach i weselach postanowiła, że pokaże Trenerom ten gatunek muzyki, który kocha najbardziej. Jej wykonanie nie przekonało jednak żadnego z Trenerów. Czy talent show nie są jeszcze gotowe na takie osobowości? I jakie osobowości pojawią się w kolejnym tygodniu w The Voice of Poland 8? O tym przekonamy się już w najbliższą a sobotę.

Tymczasem zajrzyjcie do naszej GALERII, żeby zobaczyć, jak wyglądały wczorajsze występy uczestników show? Myślicie, że wśród nich jest już zwycięzca ósmej edycji The Voice of Poland? Kto podobał Wam się najbardziej? Macie już sowich ulubieńców? Czy wśród nich jest samouk z Krakowa, Volodymyr Borovskyi?