Już dziś, 18 listopada, gdy zegar wybije godzinę 20:05, Polskę znów opanuje gorączka sobotniej nocy. Tego dnia oczy wszystkich telewidzów będą zwrócone nie tylko na uczestników 8. edycji The Voice of Poland, ale i na atrakcyjnych gości specjalnych. Kto dziś pojawi się na scenie rozśpiewanej Dwójki jako gość specjalny?

The Voice of Poland 8 - goście specjalni

W półfinale The Voice of Poland 8 wystąpi globalna supergwiazda, utalentowany producent muzyczny, DJ i kompozytor – Jonas Blue. Jego wszystkie dotychczasowe single szybko stały się numerem jeden na radiowych listach przebojów, a dance-popowe numery cieszą się ogromną popularnością w serwisach streamingowych. Prawdziwą sławę zyskał dzięki debiutanckiemu singlowi „Fast Car”, który okazał się najlepiej sprzedającą piosenką na świecie i otrzymał dwie nominacje do BRIT Awards.  Na tym jednak nie koniec atrakcji!

W sobotni wieczór na rozgrzanej scenie muzycznego talent show wystąpi również Natalia Kukulska – jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek oraz Trenerka 7. edycji The Voice of Poland. Artystka wystąpi w utworze „Halo tu ziemia” ze swojej najnowszej płyty pod tym samym tytułem!

The Voice of Poland 8 - zasady głosowania

Trzeci odcinek LIVE może oznaczać tylko jedno – w dzisiejszy wieczór poznamy nazwiska finalistów, którzy powalczą o tytuł najlepszego głosu 8. edycji The Voice of Poland. Na muzycznej scenie zmierzy się szczęśliwa ósemka wybrańców. Każdy zaśpiewa po 2 utwory – cover oraz autorski singiel. Niestety w półfinale odpadnie aż połowa z nich, a o losach wokalistów zadecydują Trenerzy wspólnie z widzami.

Maria Sadowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny oraz Tomson i Baron będą przyznawać punkty uczestnikom, których mają 100 na dwóch swoich podopiecznych. Reszta zależeć będzie od widzów, których SMS-y również będą przeliczane na punkty. Do ostatniego odcinka LIVE przejdzie osoba, która zdobędzie ich więcej. Na koniec wyłoniona czwórka finalistów będzie miała okazję ponownie zaprezentować się w ulubionym utworze z programu.

The Voice of Poland 8 - kto przejdzie do finału?

O miejsce w finale powalczą utalentowane kobiety z drużyny Marii Sadowskiej, Magdalena „Meg” Krzemień i Maja Kapłon. Zobaczymy również starcie wojowniczek z Wenus, Marty Gałuszewskiej i Agi Dębowskiej, z drużyny Michała Szpaka. W teamie Andrzeja Piasecznego pojedynkować się będzie dwóch przystojniaków: Michał Szczygieł i Artur Wołk-Lewanowicz. Ekipę Tomsona i Barona reprezentować będą: Sabina Mustaeva i Łukasz Łyczkowski.

Karty półfinału The Voice of Poland 8 zostaną odkryte już dziś wieczorem, 18. listopada o godz. 20:05. Pamiętajcie: nie może Was zabraknąć przed ekranami telewizorów! Zobaczcie zapowiedź dzisiejszego odcinka: