W sobotę, 25 listopada 2017 roku, poznaliśmy zwycięzcę ósmej edycji The Voice of Poland! Po wielu zmaganiach program wygrała Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka. W trakcie programu Marta wykonała cover piosenki angielskiej i wspólny duet ze swoim Trenerem - nowy singiel Szpaka pt. "Don't Poison Your Heart". W kolejnej rundzie zaśpiewała kultowy polski szlagier, a w ostatnim etapie - zaprezentowała swój debiutancki singiel. O tym, że ósmą edycję Voice of Poland wygrała właśnie Marta Gałuszewska, zadecydowali tym razem tylko i wyłącznie widzowie! Do ostatniej rundy przeszli Łukasz Łyczkowski i Marta Gałuszewska, która to wygrał program The Voice of Poland! Brawo dla Marty i dla Michała Szpaka! Oboje nie kryli wzruszenia.

ZOBACZ: MARTA GAŁUSZEWSKA I MICHAŁ SZPAK wspólny występ w finale The Voice of Poland [VIDEO]

The Voice of Poland - Finaliści

Przypomnijmy, o tytuł najlepszego głosu w kraju walczyli: Maja Kapłon z drużyny Marii Sadowskiej, Marta Gałuszewska z przyszywanej rodziny Michała Szpaka, Michał Szczygieł - podopieczny Andrzeja Piasecznego oraz Łukasz Łyczkowski z ekipy Tomsona i Barona.

The Voice of Poland 2017 - Zwycięzca

Finalnie miano zwycięzcy TVOP 8, kontrakt płytowy i 50 tysięcy złotych trafiły do Marty Gałuszewskiej z teamu Michała Szpaka! Mamy nadzieję, że kariera Gałuszewskiej od teraz nabierze prawdziwego rozpędu!

Marcie Gałuszewskiej z drużyny Szpaka gratulujemy wielkiego zwycięstwa, a wszystkim finalistom – dojścia do finału! Dzisiejszy finał programu to był naprawdę piękny spektakl. W The Voice of Poland wystąpiła Edyta Górniak z nowym utworem! Zobaczcie fotorelację z całego odicnka w naszej GALERII ;-)

SPRAWDŹ TEŻ: MARGARET chce reprezentować Szwecję na Eurowizji 2018. Polscy fani są wściekli!