Jelena Matula w "The Voice of Poland 8" zachwyciła publiczność i trenerów swoim wykonaniem hitu "Bang Bang" z repertuaru przebojowego trio Jessie J, Ariana i Nicki Minaj. Na kim zrobiła największe wrażenie? Swój fotel jako pierwsi podczas tego 'Przesłuchania w Ciemno' odwrócili Tomson i Baron. W ślad za członkami Afromental szybko poszedł Michał Szpak. Z resztą występ Jeleny do tego stopnia porwał wokalistę, że podniósł się on ze swojego miejsca i zwyczajnie zaczął tańczyć. O tym, czy przebojowa uczestniczka przekonała do siebie także Marię Sadowską i Andrzeja Piasecznego dowiemy się dopiero po emisji odcinka.

Witam wszystkich! Przedstawiam Państwu jedno z najbardziej emocjonalnych momentów mego życia. Etap BLIND w #thevoiceofpoland. Od wielu lat jestem na scenie, ale naprawdę po raz pierwszy w tak poważnym konkursie i przed taką publicznością. Tak, strach/stress mi zrobił znaną krzywdę, ale zrobię wszystko, by dalej brzmieć i wyglądać dla Państwa wyjątkowo dobrze. To naprawdę wielkie przeżycie. Dziękuję za możliwość zabrania udziału w tym fenomenalnym projekcie!!! - napisała Jelena Matula na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.


ZOBACZ: THE VOICE OF POLAND 8 Hylińska śpiewa hit Bon Jovi. Którego trenera wybrała?

The Voice of Poland: Jelena Matula - Bang Bang

Kim jest Jelena Matula? Wokalistka ma 29 lat i pochodzi z polsko-rosyjskiej rodziny, ale urodziła się i wychowała na Łotwie. Jest wykształconym muzykiem z dużym doświadczeniem. Skończyła liceum muzyczne, gra na skrzypcach, ale potrafi też zagrać na fortepianie, gitarze, ukulele, gitarze basowej czy perkusji. Ukończyła także akademię pedagogiczną. Przez dwa lata mieszkała w Dubaju, gdzie zagrała ponad 600 koncertów. Obecnie mieszka w Rydze i jest nauczycielką śpiewu jazzowego i estradowego. Fragment kolejnego odcinka "The Voice of Poland 8" z występem Jeleny Matuli w piosence "Bang Bang" możecie obejrzeć poniżej. Przypominamy, że po przerwie spowodowanej transmisją festiwalu w Opolu 2017, w weekend 23-24 września widzowie będą mogli obejrzeć aż cztery odcinki show.

Macie już swoich faworytów w 8. sezonie "The Voice of Poland"?