The Voice of Poland 8: Zarówno Michał, jak i Maria postawią na stylizacje, złożone z samych największych hitów sezonu. Czerń zestawiona z granatem, prążki, welur i lakierowane buty, spowodują, że „Bitwy” rozpoczną się w niezwykłym stylu. Michał Szpak zachwyci najmodniejszym w tym sezonie fasonem – męskim kombinezonem. Inspirowany garniturem, granatowy, w klasyczne prążki, sprawi, że Szpak będzie wyglądał ekstrawagancko, ale też klasycznie. Maria Sadowska również zdecyduje się na zestawienie elementów, które królują na wybiegach. Bazą stylizacji będzie sukienka w formie marynarki oversize. Czarny welur ozdobiony błyszczącymi prążkami nabierze prawdziwie gwiazdorskiego charakteru!

ZOBACZ: THE VOICE OF POLAND 8 Przed nami pierwsza bitwa programu! Kogo dalej zabiorą ze sobą Tomson i Baron? [WIDEO]

Podczas „Bitwy” między Marią Sadowską a Michałem Szpakiem nie to jednak  będzie najważniejsze. Jurorzy programu The Voice of Poland 8 zmierzą się bowiem w utworze „Sweet dreams” z repertuaru zespołu Eurythmics. Energetyczny duet Marii i Michała pokaże zarówno ich olbrzymi warsztat wokalny, jak i doskonałe wyczucie mody.

Czy muzyczny konflikt Trenerów przerodził się w stylową bitwę? W czyim wykonaniu utwór „Sweet dreams” zabrzmi lepiej? Do kogo ta piosenka będzie bardziej pasowała? Mamy zapis całego ich występu. Obejrzyjcie go w naszym materiale WIDEO poniżej ;-)

Przypominamy, etap „Bitwy” w programie „The Voice of Poland” rozpocznie się już dzisiaj o 20.05 na antenie TVP 2.

Na czyją bitwę czekacie najbardziej?