Udział Michała Szpaka w "The Voice of Poland" wzbudza ogromne emocje już od samego momentu ogłoszenia pełnej listy trenerów w ósmej edycji muzycznego talent show w telewizyjnej Dwójce. Fani utalentowanego wokalisty są oczywiście zachwyceni, że mogą oglądać swojego idola co sobotę na ekranie telewizora. Z kolei krytykanci twierdzą, że 26-latek ma jeszcze zbyt małe doświadczenie, by mógł z powodzeniem udzielać rad uczestnikom, którzy trafili do jego drużyny. Jest jednak jedna rzecz, co do której zgadzają się wszyscy widzowie "The Voice of Poland 8" - Michał Szpak jest za każdym razem najbarwniej wystylizowaną gwiazdą odcinka!

ZOBACZ: "The Voice of Poland 8" - aktor z "Barw Szczęścia" zachwycił Michała Szpaka! Co zaśpiewał?

Michał Szpak zadaje szyku w "The Voice of Poland 8"

Michał Szpak od samego początku swojej kariery słynął ze swojego charakterystycznego wizerunku. Choć na przestrzeni lat styl artysty zmieniał się wielokrotnie, to jednak nigdy nie można mu było odmówić braku oryginalności. Tak samo jest z resztą w czasie nagrań kolejnych odcinków "The Voice of Poland". Kapelusze, okulary, podarte spodnie, skórzane kurtki, koszule - Szpak za każdym razem z powodzeniem łączy elegancję z rockowym pazurem i szczyptą ekstrawagancji.

Która z dotychczasowych stylizacji Michała Szpaka zrobiła na was największe wrażenie? Zaglądajcie do naszej GALERII i koniecznie dawajcie nam znać w komentarzach!