W dzisiejszym odcinku The Voice of Poland 8 zaśpiewa uczestniczka, w której duszy gra punk rock, ma tatuaże, niebieskie włosy i silny głos, jednak na co dzień pracuje jako przedszkolanka, ciesząc się sympatią dzieci i zaufaniem rodziców. Czy będzie to wystarczająco dobry występ? Czy zaskarbi sobie uwagę któregokolwiek z jurorów? To jednak nie jedyne pytanie dzisiejszej odsłony programu!

Kolejny uczestnik The Voice of Poland 8 posiada skrajnie różne pasje. Zawodowo zajmuje się obronnością i strzelectwem, hobbystycznie zaś śpiewaniem i… graniem na harmonijce ustnej. Czy ta mieszanka da mu przepustkę do następnego etapu?

Przed trenerami stanie dziś także dziewczyna, która jest studentką stomatologii. Śpiewanie to jej pasja, a ona marzy aby kiedyś, będąc w gabinecie, usłyszeć w radiu swoją piosenkę. Delikatna i spokojna zaskoczy silnym głosem, a także przebojowością, kiedy postanowi zaśpiewać z dedykacją dla… Andrzeja Piasecznego. Oczarowany trener… padnie na kolana! Czy jednak uczestniczka zdecyduje się dołączyć do jego drużyny?

Odpowiedzi na te pytanie znajdziecie już dziś wieczorem, w sobotę, 30 września o godzinie 20:05. Oczywiście w telewizyjnej Dwójce ;-)

Jak zapowiada się dzisiejszy odcinek The Voice of Poland 8? Równie ciekawie jak poprzednie? Zobaczcie w WIDEO poniżej: