DRUŻYNA TOMSONA I BARONA

Jako pierwsza na scenie w "The Voice of Poland" zameldowała się Jelena Matula. Brawurowo zaśpiewała "Queen of the night" z repertuaru Whitney Houston.Trenerzy byli zgodni, że Jelena jest główną faworytką do wygrania bieżącej edycji programu. - Michał oszalał. Dzisiaj jesteś absolutną królową - powiedział Andrzej Piaseczny.

Potem w "The Voice of Poland" zaśpiewała Magdalena Janicka. Wybrała utwór "Frozen" z repertuaru Madonny. - Kibicuję ci od pierwszego programu. Pięknie zaśpiewałaś, czułam w tym utworze ciebie. Jestem zachwycona - przyznała Maria Sadowska. Piaseczny jednak nie był w pełni usatysfakcjonowany.

Następnie na scenie "The Voice of Poland" zobaczyliśmy Sabinę Mustaevę, która wykonała piosenkę "Dangerous woman" z repertuaru Ariany Grande. - Trochę obawiałem się o to wykonanie. Ale po wykonaniu jestem zachwycony. Bardzo ci za to wykonanie dziękuję - dodał Piaseczny.

"Nie widzę ciebie w swych marzeniach" z repertuaru Skaldów zaśpiewał Łukasz Łyczkowski. Trenerzy i widzowie "The Voice of Poland" uważają go za najlepszego wokalistę tegorocznej edycji. - Potrafisz przekazywać emocje - stwierdził Michał Szpak.

Z programem pożegnała się Magdalena Janicka.

-----------------------------------------------------

DRUŻYNA ANDRZEJA PIASECZNEGO

Pierwszy zaśpiewał Artur Wołk-Lewanowicz. Wykonał "One more try" George'a Michaela. - Miałeś trudne zadanie. Ale poradziłeś sobie z nim - stwierdziła Maria Sadowska. Potem Michał Szczygieł zaśpiewał piosenkę "Atom miłości" Loki. - Widziałem ciebie w tej piosenkę. Żałuję i przepraszam, że się nie odwróciliśmy na przesłuchaniach w ciemno - przyznał Tomson.

Martyna Pawłowska w "The Voice of Poland" zaśpiewała "What about Us" z repertuaru Pink. - Martyna funduje nam bardzo wiele emocji. Znowu jest po prostu petarda - powiedział Michał Szpak. Gruzin Dave Adamashvili "Learning to Fly", który śpiewał Tom Petty. - Dla mnie Dave sam na scenie, bez zespołu, to wyjątkowe zjawisko - stwierdził Baron.

Z programem pożegnał się Dave Adamashvili.

-----------------------------------------------------

NATALIA NYKIEL ZNOWU W THE VOICE OF POLAND

W ramach oddechu na scenie pojawiła się Natalia Nykiel, która promowała swój drugi album, zatytułowany "Discordia". Zaśpiewała premierowo utwór "Total błękit".

​​​​​​​-----------------------------------------------------

DRUŻYNA MARYSI SADOWSKIEJ

Po tym brawurowym wykonaniu na scenie pojawiła się Asia „Azzja” Mądry. Uczestniczka zaśpiewała "Hey mama". Potem widzowie zobaczyli Magdalenę „Meg” Krzemień. Zaśpiewała brawurowo piosenkę "Sutra" Sistars. - Dziękujemy Magdo za to piękne wykonanie - przyznał Baron. Brian Fentress zaśpiewał "Love on top" Beyonce. - Jesteś doskonałym chórzystą, ale to nie jest zarzut. Ale moim zdaniem nie do końca sprawdzasz się jako solista - przyznał Piaseczny. Na koniec zaśpiewała Maja Kapłon. Wykonała "The winner takes it all" Abby. - Gdy słyszę Maję, to moje serce bije dziesięć razy szybciej - stwierdził Michał Szpak.

Z programem pożegnał się Brian Fentress.

​​​​​​​-----------------------------------------------------

DRUŻYNA MICHAŁA SZPAKA

Magdalena Dąbkowska zaśpiewała piosenkę "Sztorm" Cleo. Jacek Wolny wykonał "Don't look back in anger" Oasis. - Nie każdy z nas musi być elastyczny. W tym, co zostało dla ciebie przygotowane, byłeś bardzo dobry - stwierdził Piaseczny. Aga Dębowska zaśpiewa "Proud Mary" Tiny Turner. Natomiast Marta Gałuszewska na koniec odcinka wykonała "Run Baby Run" z repertuaru Sheryl Crow. - To był twój najlepszy występ w programie - stwierdził Baron.

Z programem pożegnała się Magdalena Dąbkowska.

​​​​​​​​​​​​​​-----------------------------------------------------

Czy jurorzy podjęli słuszne decyzje? Czy dali szansę na kontynuowanie przygody w show tym, którzy na to faktycznie zasłużyli? I czyj Team okazał się najsilniejszy? To już pozostawiamy Waszej ocenie ;-)

Jak jurorzy i uczestnicy wypadli w pierwszym odcinku LIVE 8. edycji „The Voice of Poland”? Sprawdźcie w naszej GALERII ;-)