Trzeci odcinek LIVEThe Voice of Poland otworzyła drużyna Marii Sadowskiej. W odcinku półfinałowym uczestnicy zaprezentowali się w dwóch odsłonach. Najpierw premierowo zaśpiewali autorski singiel, a później cover popularnych utworów. Jako pierwsza na scenie pojawiła się Magdalena Krzemień w debiutanckim numerze Bieg. Jako drugi utwór uczestniczka zaśpiewała All Night Long z repertuaru Rudimental feat. Ella Eyre. Druga w kolejności, w swoim autorskim utworze Plaża nad Wisłą, wystąpiła Maja Kapłon. Chwilę później wokalistka wykonała muzyczny hit Edda Sheerana Shape of You i urządziła małą imprezkę na parkiecie!

The Voice of Poland - jak przyznawano punkty?

W tym tygodniu, zgodnie z zasadami półfinału, o tym kto znajdzie się w kolejnym etapie zadecydowali zarówno Trenerzy, którzy mają do rozdysponowania 100 punktów na dwóch uczestników, jak i telewidzowie za pomocą głosowania SMS. Decyzją Trenerki Magda Krzemień otrzymała 57 punktów, a Maja Kapłon 43 punkty. Ostatecznie do Finału dostała się Maja, która w nagrodę zaśpiewała swoją ulubioną piosenkę z programu Jak rzecz.

The Voice of Poland - drużyna Tomsona i Barona

W drużynie Tomsona i Barona na pierwszy ogień poszła Sabina Mustaeva – 17 letnia zwyciężczyni rosyjskiej edycji „The Voice Kids”. W pierwszej kolejności wokalistka zaprezentowała własny utwór To już. Wisienką na torcie okazał się drugi występ Sabiny. Uczestniczka wystąpiła w numerze Euphoria z repertuaru Loreen i znów powaliła Trenerów na kolana. Następnie w drużynie chłopaków wystąpił wielbiciel ciężkich brzmień - Łukasz Łyczkowski. Uczestnik zaprezentował swój rockowy numer To jest mój rock’n’roll. Na scenie był ogień, poleciały iskry, a Trenerów wyrwało z foteli. Sobotniego wieczoru Łukasz dał się poznać widzom z lirycznej strony wykonując kultowy numer Johna Lenona Imagine. Starcie było niezwykle zacięte – liryczny głos kontra rockowa energia. Decyzją Trenerów i widzów bilet biznes klasy do Wielkiego Finału otrzymał Łukasz Łyczkowski. Na koniec zwycięzca wokalnych igrzysk zaprezentował się w swojej ulubionej piosence z programu Wierzę w lepszy świat.

The Voice of Poland - drużyna Michała Szpaka

Czas na drużynę Michała Szpaka. Pierwsza na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska w autorskim numerze Nie mów mi na nie. Uczestniczka wykonała również cover wielkiego przeboju Edyty Bartosiewicz Tatuaż.  Jej wykonanie przypadło do gustu wszystkim Trenerom, a szczególnie Tomsonowi, który przyznał, że jego błona bębenkowa jest zadowolona. Zaraz po Marcie zaśpiewała Aga Dębowska - zakręcona mamuśka z przyszywanej drużyny Michała Szpaka. Uczestniczka wystąpiła w debiutanckim singlu Możesz. Tego wieczoru widzowie programu „The Voice of Poland” mogli jeszcze usłyszeć Agę w piosence Natural Woman Arethy Franklin. Do Wielkiego Finału ostatecznie przeszła Marta Gałuszewska. Na zakończenie uczestniczka zaprezentowała się w swoim ulubionym utworzeI see fire z repertuaru Edda Sheerana.

The Voice of Poland - drużyna Andrzeja Piasecznego

Program zamknęła drużyna Andrzeja Piasecznego. W wyścigu o ostatnie miejsce w finale jako pierwszy zaśpiewał Artur Wołk-Lewanowicz. Zawstydzająco młody, przystojny, pracowity i bez żadnych kompleksów. Genialny wokalista i jeszcze lepszy tancerz. Uczestnik najpierw zaprezentował swój premierowy numer Mgła, a później cover utworu King z repertuaru Years&Years. Ostatni w trzecim odcinku LIVE wystąpił zaś Michał Szczygieł w debiutanckim utworze Nic tu po mnie. Tym występem rozbujał wszystkie fotele Trenerskie. Michała mogliśmy jeszcze usłyszeć w utworze Hold Back Ther River z repertuaru Jamesa Baya. Artur otrzymał od Andrzeja Piasecznego 51 punktów, a Michał - 49. Decyzją widzów w Wielkim Finale zobaczymy Michała Szczygła. Zwycięzca w nagrodę zaprezentował ulubiony utwór z programu Dni, których nie znamy.

The Voice of Poland - gdzie i kiedy oglądać?

Wielki Finał 8. edycji The Voice of Poland już w kolejną sobotę 25 listopada o 20:05 w telewizyjnej Dwójce. Co zaśpiewają uczestnicy? Jakie gwiazdy zagraniczne pojawią się w koncercie finałowym show? i kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce? O tym przekonamy się już w najbliższą sobotę ;-)