Kim jest Sabina Mustaeva? Z odpowiedzią na to pytanie nie mają żadnego problemu widzowie 8. sezonu "The Voice of Poland". Młoda uczestniczka miała tam już okazję zachwycić wszystkich m.in. swoim wykonaniem piosenki Whitney Houston pod tytułem "Run To You" oraz spontanicznym, wspólnym występem z Michałem Szpakiem w największym miłosnym hicie wszech czasów "I Will Always Love You". Na etapie tzw. nokautu Sabina po raz kolejny przygotowała coś specjalnego - balladę "Halo" z repertuaru samej Beyonce. Czy ten występ dał jej upragniony awans do kolejnego etapu "The Voice of Poland 8"?

ZOBACZ: MICHAŁ SZPAK o molestowaniu. Padły mocne słowa! Co powiedział?

Sabina Mustaeva - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 8?

Sabina Mustaeva ma zaledwie 17 lat. Początkująca piosenkarka przyszła na świat 16 czerwca 2000 roku w Taszkencie, stolicy i największym mieście Uzbekistanu. Przełom w jej dotychczasowej karierze nastąpił w 2015 roku, gdy wygrała drugą edycję rosyjskiego "The Voice Kids", czyli znanego nam programu w wersji dla dzieci i młodzieży, której pierwszy sezon już wkrótce zadebiutuje także w polskiej telewizji. Sabina aktualnie mieszka i studiuje w Warszawie. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź jej występu z piosenką "Halo" od Beyonce.

O tym, czy Sabina Mustaeva przeszła dalej, przekonamy się już w sobotę, 28 października. Premierowa emisja dwóch nowych odcinków muzycznego talent show już o godz. 20:05 i 21:05, jak zwykle na antenie TVP2.