The Voice of Poland 8: W pierwszym odcinku LIVE na widzów czeka wiele niespodzianek. Oprócz Trenerów i uczestników 8. edycji The Voice of Poland widzowie zobaczą na scenie gości specjalnych – zagraniczne gwiazdy, czołówkę polskich wokalistów oraz uczestników poprzednich edycji.

The Voice of Poland 8 - odcinki na żywo

W pierwszym odcinku LIVE na scenie wystąpi Natalia Nykiel – finalistka 2. edycji muzycznego show. Wokalistka od momentu wydania świetnie przyjętego debiutu "Lupus Electro" zelektryzowała branżę muzyczną i publiczność, która określa ją mianem jednej z najciekawszych postaci sceny electro pop w Polsce.

Podczas pierwszego odcinka LIVE widzowie usłyszą jednak też to, co będzie tego dnia najważniejsze, czyli występy 16 uczestników, po 4 osoby z każdej drużyny. Tylko 12 z nich awansuje do ćwierćfinału. Zgodnie z zasadami, o tym, kto znajdzie się w kolejnym etapie zadecydują zarówno Trenerzy, jak i telewidzowie, którzy za pomocą głosowania sms wybiorą dwójkę ćwierćfinalistów. Trzecią osobę, która dołączy do grona szczęśliwców i zaprezentuje swoje umiejętności wokalne w 2. odcinku na żywo wyznaczy Trener.

The Voice of Poland 8 - prowadzący

Program poprowadzi niezawodne trio: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Maciej Musiał. Widzowie zobaczą również popularną prezenterkę, Marcelinę Zawadzką, która towarzyszyć będzie uczestnikom i ich rodzinom przez wszystkie odcinki „Live”.

The Voice of Poland 8 - składy drużyn trenerów

  • W 8. edycji „The Voice of Poland” o najlepszy głos w Polsce powalczą podopieczni Marii Sadowskiej: Magdalena „Meg” Krzemień, Maja Kapłon, Asia „Azzja” Mądry i Brian Fentress.
  • W drużynie Michała Szpaka usłyszymy: Martę Gałuszewską, Magdalenę Dąbkowską, Agę Dębowską i Jacka Wolnego.
  • O miejsce w ćwierćfinale w teamie Andrzeja Piasecznego powalczą: Martyna Pawłowska, Dave Adamashvili, Michał Szczygieł i Artur Wołk-Lewanowicz.
  • Z kolei w drużynie Tomsona i Barona zobaczymy: Jelenę Matulę, Sabinę Mustaevę, Magdalenę Janicką i Łuksza Łyczkowskiego.

The Voice of Poland 8 - kiedy emisja pierwszego odcinka LIVE?

Podczas pierwszego odcinka LIVE, oprócz występów solo, widzowie zobaczą również wspólne wykonanie Trenerów ze swoimi podopiecznymi. Tych szczególnie możemy się doczekać!

Który z uczestników zaskarbi sobie sympatię widzów i przejdzie do kolejnego etapu, czyli ćwierćfinału? O tym przekonamy się już dziś, 4. listopada o godz. 20:05.  The Voice of Poland do obejrzenia na antenie telewizyjnej Dwójki w każdą sobotę, o godz. 20:05.

Zasiądziecie przed telewizorami już jutro, aby obejrzeć pierwszy odcinek LIVE 8. edycji The Voice of Poland? Macie już swoich faworytów?