Wśród wokalistów walczących o miejsce w programie „The Voice of Poland” zobaczymy m.in. 21-letnią Natalię, uczennicę studium wokalno-aktorskiego w Gdyni. To właśnie ona wykonaniem utworu „Fighter” Christiny Aguilery spowoduje „trzęsienie sceny”. Od Trenerów usłyszy, że jest prawdziwą fighterką gotową na karierę muzyczną, a jej występ zostanie porównany do zwycięstwa w Igrzyskach Olimpijskich. Do czyjej drużyny zdecyduje się dołączyć?

The Voice of Poland 9 - 3. i 4. odcinek show

W sobotnim odcinku pojawi się również 24-letni Maksymilian Łapiński – miłośnik adrenaliny i prawdziwy wolny ptak, który lubi wyzwania i wierzy w marzenia. Po wykonaniu utworu „These Days” z repertuaru Rudimental skradnie serca wszystkich Trenerów, a po wzruszającym zaprezentowaniu autorskiego numeru nawet Michałowi Szpakowi zaszklą się oczy.

Swoich sił spróbuje również 22-letni Maciej, samouk ze Szczecina i były członek chóru Akademii Morskiej, który doskonale łączy pasję do gotowania z muzyką. Wokalista zaśpiewa utwór Harry’ego Styles’a „Sign Of The Times” i w rekordowo krótkim czasie obróci niemal wszystkie fotele. To właśnie jemu Piotr Cugowski zaproponuje przyspieszony kurs pracy nad falsetem, a Grzegorz Hyży rozpozna jego twarz z ostatniego koncertu. Czyją drużynę ostatecznie wybierze?

Swoim wdziękiem i azjatyckim urokiem oczaruje Trenerów 18-letnia Jadzia, która wystąpi w utworze „Sweet creature”. Dlaczego to właśnie ta uczestniczka stanie się źródłem wyrzutów sumienia Grzegorza Hyżego i bezsenności Piotra Cugowskiego?

Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewa również 20-letnia Natalia – studentka etnologii i wokalistyki jazzowej. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” zaprezentuje utwór „No Roots” z repertuaru Alice Merton i obróci wszystkie fotele. A to wszystko za sprawą oryginalnego głosu i egzotycznej urody, którą zawdzięcza afrykańskim korzeniom.  O tę uczestniczkę walka będzie zacięta, a Trenerzy będą prześcigać się w prawieniu jej komplementów.

Przed widzami mnóstwo niespodzianek! Tylko w tym odcinku „The Voice of Poland” zobaczymy spontaniczny występ Piotra Cugowskiego z Grzegorzem Hyżym, Michał Szpak zostanie nazwany Panem Szpakiem, a Patrycja Markowska znajdzie diament do oszlifowania.

The Voice of Poland 9 - gdzie i kiedy oglądać?

Co jeszcze wydarzy się w programie i czy podróż na Pomorze i Kujawy zaowocuje odnalezieniem nowych talentów? Przekonamy się już w najbliższą sobotę, 8 września 2018, o godz. 20:05 na antenie TVP2. Już się nie możemy doczekać!

Zobaczcie TEASER 3. i 4. odcinka 9. edycji show: