Czwarty i piąty odcinek „The Voice of Poland” to przede wszystkim ogromna dawka emocji. Na scenie zobaczymy m.in. 25-letnią Wiolettę, studentkę Akademii Muzycznej w Bydgoszczy oraz nauczycielkę emisji głosu. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” uczestniczka zaśpiewa utwór „Alone” z repertuaru Jessie Ware, a później razem z Michałem Szpakiem „Milion Reasons” Lady Gagi. Ale czy wspólny występ przeważy nad wyborem Trenera?

The Voice of Poland 9: 4. i 5. odcinek - STRESZCZENIE

W tym odcinku widzowie poznają również Dawida – artystę ulicznego, który doskonale łączy swoje dwie największe pasje – śpiewanie i podróże. W programie zdecyduje się zaśpiewać utwór „Hey Brother” z repertuaru Avicii i swoim oryginalnym głosem obróci niemal wszystkie fotele. Ale dlaczego wokalista zepsuje Trenerom zabawę przy wyborze drużyny? I czy decyzja podjęta pod wpływem impulsu doprowadzi go na sam szczyt?

Na tym nie koniec wielkich emocji. Swoje umiejętności zaprezentuje również 21-letnia Ola Tocka, mieszkanka Jasła i nauczycielka Roksany Węgiel - zwyciężczyni programu „The Voice Kids”. Podczas Blindów uczestniczka zdecyduje się zaśpiewać utwór  Od Trenerów usłyszy, że ma piękny głos i niesamowitą osobowość, a Michał Szpak zaproponuje jej nawet podróż dookoła świata. Ale czy to samo rodzinne miasto połączy ją z charyzmatycznym Trenerem i czy uczestniczka powtórzy sukces swojej podopiecznej i zdobędzie tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce”?

The Voice of Poland 9 - gdzie i kiedy oglądać?

Co jeszcze wydarzy się w 4. i 5. odcinku show? Kto zaprosi Grzegorza Hyżego do wspólnego występu? Co Partycja Markowska myśli o kucharzach? I na czyje występy warto czekać podczas dwóch kolejnych odsłon hitowego show TVP2? Zobaczcie w naszym teaserze poniżej:

"The Voice of Poland 9" - 4. i 5. odcinek show już dziś, 15 września 2018, o godz. 20.05 na antenie Dwójki.