W najbliższym odcinku 9. edycji „The Voice of Poland” wystąpi 24-letni Maksymilian Łapiński. Temu uczestnikowi nie można odmówić nie tyle talentu, co talentów. Maksymilian Łapiński bowiem śpiewa, gra na gitarze, komponuje utwory, a przy tym doskonale jeździ na gokartach i skacze na bungee! To prawdziwy wolny ptak z niewymuszoną nonszalancją w głosie, który lubi wyzwania i wierzy w marzenia. Czy jurorzy „The Voice of Poland” poznają się na jego talencie?

Maksymilian Łapiński w „The Voice of Poland”

Podczas „Przesłuchań w Ciemno” Maksymilian Łapiński zaśpiewa utwór „These Days” z repertuaru Rudimental. To po tym występie Patrycja Markowska porówna go do diamentu i będzie chciała go oszlifować, a po wzruszającym wykonaniu autorskiego numeru nawet Michałowi Szpakowi zaszklą się oczy…

Do czyjej drużyny zdecyduje się ostatecznie dołączyć Maks? I czy faktycznie jego wykonanie było aż tak niezwykle? Zobaczcie w naszym WIDEO poniżej:

„The Voice of Poland 9” - kiedy emisja?

„The Voice of Poland 9” - 3. i 4. odcinek muzycznego talent-show już w tę sobotę, 8 września 2018 o 20:05! Gotowi na muzyczną ucztę?