W najbliższym, 13. odcinku „The Voice of Poland” Ola Smerechańska i Maks Łapiński zaśpiewają „Początek”, który w oryginale wykonuje Dawid Podsiadło, Kortez i Krzysztof Zalewski. Już podczas warsztatów wokalnych okaże się, że Ola potrafi się doskonale dogadywać z Maksem nie tylko na scenie, ale także poza nią. Nie bez powodu zauważy to sama Patrycja Markowska, która w trakcie prób zapyta: Macie drugie połowy? Zastanówcie się, czy nie być razem! Czy to znaczy, że trenerka tej pary chciałaby, aby jej podopieczni poznali się nieco lepiej nie tylko muzycznie…?

The Voice of Poland 9 - Ola Smerechańska i Maks Łapiński

Jak zakończy się ten pojedynek? Jaka „chemia” zapanuje między Olą i Maksem? Decyzją swojej Trenerki zostaną rozdzieleni, jednak kto z nich przejdzie do „Nokautu”, a kto będzie mógł liczyć na kradzież? Tego dowiemy już dziś wieczorem. Tymczasem zobaczcie jak Ola Smerechańska i Maks Łapiński poradzili sobie z utworem „Początek”, który w oryginale śpiewają Dawid Podsiadło, Kortez i Krzysztof Zalewski:

The Voice of Poland 9 - gdzie i kiedy oglądać 13. odcinek?

The Voice of Poland 9 – 13. odcinek muzycznego show TVP 2 zobaczysz już dziś, w sobotę 27 października 2018 o godzinie 20.05 na antenie TVP 2.