7. odcinek rozpoczął się od występu 18-letniej Uli Laudańskiej, wiernej fanki „The Voice of Poland”. Jak wyznała w kulisach, od zawsze marzyła, by zaśpiewać w programie i to było jej największą motywacją. Podczas „Blindów” zdecydowała się na trudny utwór Anny Marii Jopek „Ale Jestem” i zdobyła fotel Piotra Cugowskiego. – Odwróciłem się, bo to była po polsku piosenka. Niebanalna, bardzo trudna i zrobiłaś to w naprawdę bardzo dobry sposób – pogratulował uczestniczce Trener. Czy z połączenia spontaniczności Uli i rokowej duszy Piotra powstanie mieszanka wybuchowa?

The Voice of Poland 9 - co się działo w 7. i 8. odcinku?

Nie mniej interesujące było wykonanie piosenki Rihanny i Mikky Ekko „Stay” przez 17-letniego Karola Wasilewskiego. Tym występem uczestnik obrócił cztery fotele. - Karol, pięknie Ci brzmią te dolne rejestry. Z lekkim matem, ale bardzo pewnie. Bardzo dobrze to brzmiało, światowo – komplementowała Patrycja. – Fantastyczne było to, że to pokazałeś nam swoją interpretację tego numeru, a to nie jest takie proste. Pokazałeś kawałek swojej osobowości – dodał Szpak. – Mnie się bardzo podobało, że Ty płynąłeś. Nie było presji, zbędnego ciśnienia. To było piękne, subtelne, delikatne. Przez chwilę myślałem, że to śpiewa kobieta. Dzięki temu Twój głos jest unikatowy – nie dawał za wygraną Hyży. Ostatecznie jednak młody uczestnik żartobliwie stwierdził: Szpaku mój rumaku, wybieram Ciebie! 

Ogromnych wzruszeń w sobotnim odcinku „The Voice of Poland” dostarczył występ Dominiki Kurędy. Uczestniczka postanowiła zaśpiewać ponadczasowy utwór „Krakowski Spleen” z repertuaru Kory. Emocjonalna i dojrzała interpretacja wzruszyła nie tylko widzów, ale także Trenerów. Łez nie ukrywała Patrycja Markowska, która powiedziała: aż ciężko mówić. Odeszła od nas wielka artystka. Zaśpiewałaś to po swojemu. Jak się odwróciłam to się ucieszyłam, że wyglądasz jak wyglądasz, bo to też jest spójne. Widać, że jesteś artystką, nie kimś, kto się ściga. Cieszę się, że moja intuicja mnie znowu nie myli. Z kolei Grzegorz Hyży dodał: zasłuchałem się i wzruszyłem delikatnie. Zapraszam Cię do siebie. Uczestniczka zdecydowała, że dołączy do teamu Grzegorza Hyżego.

The Voice of Poland 9 - 7. i 8. odcinek: zdjęcia

Co jeszcze działo się w 7. i 8. odcinku "The Voice of Poland 9"? Przekonajcie się zaglądając do naszej GALERII--->

W siódmym i ósmym odcinku „The Voice od Poland” o tytuł „Najlepszego Głosu w Polsce” walczyli utalentowani wokaliści z Województwa Świętokrzyskiego i Dolnego Śląska. Po emocjonujących występach w drużynie Grzegorza Hyżego znalazły się Kamila Kamocka i Dominika Kuręda. Na współpracę z Michałem Szpakiem postawili Daniel Wasilewski i Roksana Czerniec. Zaś z Patrycją Markowską, muzyczną przygodę postanowili kontynuować Aleksandra Smerechańska, Alicja Śmielak i Jay Allen. Sobotni odcinek z pewnością należał do Piotra Cugowskiego. Do jego drużyny postanowili dołączyć Urszula Laudańska, Michał Steciak, Sebastian Wojtczak, Justyna Bardo i chłopak o hardrockowym sercu Daniel Warakomski.

A dlaczego w tym odcinku Michał Szpak postanowił przebrać się za kalmara? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie TUTAJ!