The Voice of Poland 9: w kolejnym odcinku show TVP 2 natrafimy na sam środek „Bitew” i sam środek walki o wielkie muzyczne marzenia. W ubiegłą sobotę kilka osób przeszło dalej zwyciężając, a kilka pożegnało się z programem. Była też grupa takich, która mimo, że przegrała swoje pojedynki, to jednak znalazła się na gorących krzesłach Trenerów. Czy uda im się przetrwać do „Nokautu”? A może Patrycja Markowska, Michał Szpak, Grzegorz Hyży i Piotr Cugowski znów zdecydują się na kradzieże i drastycznie zmienią składy drużyn? Przed nami kolejne emocjonujące „Bitwy”! Tym razem jednak oprócz bezbłędnych wykonań nie zbraknie także tych, które zawiodą i zażenują Trenerów. Kto w kolejnej odsłonie programu rozzłości Grzegorza Hyżnego?

The Voice of Poland 9 - co się wydarzy w 12. odcinku?

W ramach „Bitew” na muzycznym ringu uczestnicy muszą wykonać piosenkę wybraną przez Trenera, stosując się do jego wszystkich wskazówek z warsztatów i prób. Co się dzieje, kiedy coś pójdzie nie tak, a uczestnicy zignorują trenerskie uwagi? W najbliższym odcinku „The Voice of PolandGrzegorz Hyży zawiedzie się na swoich podopiecznych, czemu da upust w swoim mocnym i ostrym komentarzy po ich wykonaniu. Co dokładnie powie? W jakich będzie emocjach? Czy jego zawód spowoduje, że dwoje członków jego teamu na dobre pożegna się z programem? Zobaczcie ten fragment programu w WIDEO poniżej:

The Voice of Poland 9 - gdzie i kiedy oglądać 12. odcinek?

The Voice of Poland 9 – 12. odcinek muzycznego show TVP 2 zobaczysz już dziś, w sobotę 20 października 2018 o godzinie 20.05 na antenie TVP 2.